Wyprzedaż rzeczy używanych dla dzieci i niemowląt

Arkadiusz Lorenc | 10.03.2018


W niedzielę 18 marca w Civic Hall w Cottingham odbędzie się wyprzedaż prawie nowych rzeczy dla dzieci i niemowląt. Organizatorami przedsięwzięcia są osoby zaangażowane w działalność Hallate Primary School.

Wyprzedaż jest skierowana do przyszłych rodziców, którzy chcą skompletować lub uzupełnić dobrą wyprawkę dla najmłodszych w okazyjnej cenie. Podczas wydarzenia będzie można kupić między innymi różne rodzaje profesjonalnych wózków dziecięcych, zabawki, ubrania ciążowe oraz dla dzieci, książki oraz wszystkie inne rzeczy, które są niezbędne dla niemowlęcia i dziecka w wieku do lat 9. Organizatorzy zadbali też o oddzielną galerię, w której będzie można zobaczyć wszystkie większe przedmioty przeznaczone na sprzedaż.

Przy okazji zakupów będzie można nabyć drobne przekąski i napoje, a środki z ich sprzedaży zostaną przeznaczone na pomoc szkole podstawowej, która organizuje spotkanie.

Wyprzedaż w Cottingham może być też dobrą okazją do zarobienia dodatkowych pieniędzy, jeśli posiadasz trochę zbędnych zabawek czy ubrań dziecięcych. Wypożyczenie stołu o wymiarach 1m x 2m, na którym można oferować swoje towary, kosztuje jedynie £9.50. W tym celu należy skontaktować się z organizatorami wydarzenia pod adresem email: hallgateprimaryfriends@gmail.com lub pod numerem telefonu: 846136.

Udział w wyprzedaży kosztuje £1 za osobę, dzieci do lat 16 mają wstęp darmowy. Jedyną możliwą metodą płatności za zakupione towary będzie gotówka.

ilość wszystkich wyświetleń: 431, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń