Wyjątkowy rolniczy targ na Hull Trinity Square

Arkadiusz Lorenc | 13.06.2018


Organizatorzy tego wyjątkowego przedsięwzięcia zapraszają wszystkich do wzięcia udziału w targu rolniczym, który będzie się odbywał w lato na Hull Trinity Square. W każdą ostatnią sobotę miesiąca plac zostanie zapełniony straganami, na których będzie można kupić lokalne produkty najlepszej jakości.

Wydarzenie będzie odbywało się cykliczne w godzinach 11:00 – 16:00 w następujące dni:

SOBOTA, 30 CZERWCA

SOBOTA, 28 LIPCA

SOBOTA, 25 SIERPNIA

SOBOTA, 29 WRZEŚNIA

Organizatorami targu jest grupa HullBID, czyli aktywna społeczność zrzeszająca lokalnych przedsiębiorców. Ich celem jest przywrócenie dawnej świetności placu Hull Trinity, który w przeszłości był tradycyjnym miejscem odbywania się większości targów w Hull. Inicjatywa ma za zadanie zachęcić wszystkich do korzystania z usług lokalnych rzemieślników oraz do poznania historii miasta, poprzez promowanie wizyt w pięknym pasażu Hepworth’s Arcade czy Museums Quarter. Wydarzenie jest skierowane nie tylko do mieszkańców miasta i okolic, ale także ma przyciągnąć osoby spoza regionu.

Targ rolniczy będzie wspaniałą okazją do zakupów w historycznym centrum Starego Miasta, podczas których będzie można znaleźć zupełnie unikatowe towary. Na rynku staną liczne stoiska, na których będzie można dostać najlepszej jakości produkty spożywcze wprost od rolników, domowe wypieki czy trunki warzone przez miejscowych browarników. W ofercie znajdzie się także szeroki wybór wyrobów rzemieślniczych i rękodzieła, które sprawdzą się idealnie jako upominek dla bliskich, pamiątka czy oryginalna ozdoba.

Jeśli chcesz dobrze spędzić czas w historycznym sercu miasta i przy tym wesprzeć lokalnych przedsiębiorców, targ rolniczy to wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Udział w targu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 1231, dzisiaj: 4

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń