WYDARZENIE SPECJALNE: Wsiądź na pokład barki-kina w Hull Marina, obejrzyj polski film!

Małgorzata Miszczuk | 02.08.2017 | Festiwale


 

„Czasem śnię, że latam” to polski film, który obejrzeć będzie można w kameralnym gronie w bardzo niecodziennej scenerii – siedząc na pokładzie barki zacumowanej w Hull Marina. To jedyna okazja by spędzić wtorkowe popołudnie w ten wyjątkowy sposób. Nie czekaj, zaproś rodzinę i znajomych, zarezerwuj miejsca już teraz, wstęp bezpłatny.

Jest to specjalna oferta w ramach projektu filmowego „Kino na wodzie” (Floating Cinema) oraz programu kulturalnego Hull 2017 UK City of Culture.

Film dokumentalny Anety Popiel-Machnickiej „Czasem śnię, że latam” to przejmująca opowieść o wytrwałości w dążeniu do celu i realizacji marzeń. Weronika, główna bohaterka to młoda tancerka o wybitnym talencie, przed którą otwiera się droga do międzynarodowej kariery. Rozwój talentu i doskonalenie umiejętności wymaga jednak wielu poświęceń i wytężonej pracy. Ceną za to jest brak czasu na życie prywatne, samotność i zmęczenie. Co się stanie, gdy kontuzja staje na drodze do najważniejszego występu w jej życiu?

Miejsce: Hull Marina, barka Floating Cinema
Data: Wtorek, 8 sierpnia, godz. 13:00
Wstęp: bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Film bez ograniczeń wiekowych. Dzieci i młodzież w wieku poniżej 18 lat muszą być pod opieką dorosłych.
Rezerwacja: wyślij e-mail na adres james.mcguire@hull2017.co.uk, podaj tytuł filmu w temacie wiadomości, w treści e-maila wymień imię i nazwisko (swoje i osób które będą Ci towarzyszć) oraz numer telefonu, a następnie poczekaj na potwierdzenie. Tylko potwierdzona rezerwacja jest ważna i uprawnia do wejście na pokład.

Więcej informacji na temat programu „Kina na wodzie” (Floating Cinema):

The Floating Cinema 2017

 

 

ilość wszystkich wyświetleń: 2585, dzisiaj: 1

Wasze komentarze na “WYDARZENIE SPECJALNE: Wsiądź na pokład barki-kina w Hull Marina, obejrzyj polski film!”

  1. Zeźliłem się. Tylko w Anglii takie idiotyzmy! Prawie w środku tygodnia, o godzinie, kiedy pierwsza zmiana jeszcze pracuje a druga zbiera się do pracy. No, kuźwa nie, to nie fair…

  2. Facebook Profile photo
    Wioleta_Szewczyk na 03.08.2017 @ 21:55

    No właśnie nie rozumiem dlaczego o takiej idiotycznej porze. Przecież nie wszyscy maja urlop i mogą sobie pozwolić na przyjście tego dnia a szczególnie o tej godzinie. Myślę że nie jeden byłby zainteresowany. Proponuję zmianę godziny …..

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń