Wydarzenie muzyczne Hull Fake Festival 2018

Arkadiusz Lorenc | 29.06.2018 | Koncerty, Festiwale


Fake Festiwal to cykl koncertów, które dają możliwość posłuchania utworów największych gwiazd wszechczasów w twoim mieście. Wydarzenie jest świetną okazją dla lokalnych społeczności do spędzenia miłego dnia na świeżym powietrzu i posłuchania na żywo znanych przebojów, które zostaną zagrane w przyjaznym otoczeniu East Parku.

W tym roku festiwal powraca do Hull z jeszcze większą liczbą artystów i jeszcze większą ilością wspaniałych koncertów, których wprost nie możesz przegapić! Na scenie wystąpi aż sześć nowych zespołów, których członkowie są prawdziwymi profesjonalistami i zajmują się zawodowo jak najlepszym odtwarzaniem znanych utworów muzycznych. W tegorocznej edycji festiwalu w Hull królował będzie klasyczny rock i rock and roll.

Wszyscy fani ostrego brzmienia i dobrej, starej muzyki będą zachwyceni występami utalentowanych wykonawców. Będzie można usłyszeć najlepsze piosenki takich gwiazd jak Queen, Guns N’Roses czy U2.

13:00 – Stereophonics (w wykonaniu Stereotonics)

14:45 – Blondie (w wykonaniu Blondied)

16:30 – U2 (w wykonaniu grupy NEW2)

18:15 – Green Day (w wykonaniu Green Date)

20:00 – Guns N’Roses (w wykonaniu GUNS2ROSES)

21:30 – QUEEN (w wykonaniu grupy Flash)

Koncert odbędzie się w pięknym, parkowym otoczeniu i na świeżym powietrzu w East Park w Hull. Zostanie rozstawiony ogromny namiot, dzięki czemu nawet zła pogoda nie pokrzyżuje planów dobrej zabawy, a uczestnicy oraz artyści nie zmokną podczas deszczu. Odpowiednio wyeksponowana oraz oświetlona scena zapewni najwyższy poziom rozrywki i niepowtarzalną, festiwalową atmosferę.

Na terenie festiwalu przewidziano dodatkowe atrakcje dla uczestników w każdym wieku – zostaną rozstawione liczne stoiska z jedzeniem i piciem oraz wyznaczone miejsca rozrywki dla najmłodszych. Organizatorzy zadbają o dostęp do toalet dla słuchaczy, co zapewni komfort podczas przedłużającej się zabawy na zewnątrz.

Hull Fake Festiwal 2018 to wydarzenie skierowane dla osób w każdym wieku i przyjazne rodzinom, dlatego profesjonalna ochrona zadba o bezpieczeństwo podczas koncertów.

Koszt biletów to £27.50 dla osoby dorosłej i £20 dla młodzieży. Dzieci poniżej lat 9 mają wstęp bezpłatny.

Bilety można kupić online TUTAJ.

Więcej informacji na temat spotkania jest dostępnych na stronie internetowej Fake Festivals oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 953, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń