Wspinaczka w rytmie disco

Arkadiusz Lorenc | 11.03.2018 | Sportowe


Centrum wspinaczkowe Rock Up oferuje niecodzienną rozrywkę – od teraz możesz połączyć relaks i dobrą zabawę ze sportowymi zmaganiami podczas spotkań o nazwie Lights Out. W każdy piątek oraz sobotę wieczorem światła w obiekcie zostaną wyłączone, a z głośników będzie można usłyszeć największe hity muzyki disco. Wspinanie się w takiej scenerii będzie dla każdego zupełnie nowym doświadczeniem!

Rock Up jest usytuowane w centrum handlowym St Stephens. Ma w swojej ofercie takie rozrywki, jak 26 różnokolorowych ścianek wspinaczkowych oraz kafejkę, w której można napić się kawy czy zjeść pyszne ciasto w przerwie od aktywności. Rock Up nie zapomina też o najmłodszych – centrum oferuje wewnętrzną przestrzeń do zabaw dla dzieci poniżej 8 roku życia, która pełna jest miękkich zabawek i miejsc do wspinaczki.

Bilety wstępu kosztują £14 dla osoby dorosłej i £11 dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku życia. Wstęp tylko dla osób w wieku powyżej 4 lat.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 01482968000 lub pod adresem email: info.hull@rock-up.co.uk.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej centrum.

ilość wszystkich wyświetleń: 314, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń