Wiosenny kiermasz w Cave Castle Hotel

Arkadiusz Lorenc | 30.03.2019 | Festiwale


Wiosna to czas zmian – nie przegap świetnej oferty zakupów podczas wyjątkowego kiermaszu rzeczy o domu i ogrodu w Cave Castle Hotel. Home and Garden Fair to nie tylko okazja do wyposażenia swojego domu w oryginalne sprzęty i ozdoby, ale również możliwość spędzenia niedzielnego przedpołudnia w wiosennej, radosnej atmosferze.

Podczas kiermaszu eleganckie wnętrza The Castle będą pełne oryginalnych antyków, rustykalnych ozdób do domu, wyposażenia do domu i ogrodu w stylu vintage, wyrobów rzemieślniczych i tekstylnych, a także pięknych rustykalnych  mebli i akcesoriów w stylu francuskim i niemieckim. Podczas Home and Garden Fair nabędziesz elementy wyposażenia najwyższej jakości, które nadadzą twojemu otoczeniu niespotykanego charakteru.

Dodatkowo na 14 kwietnia można zarezerwować możliwość udziału w warsztatach florystycznych, sztuki tekstylnej oraz wyplatania ozdób z wikliny. Aby skorzystać z zajęć, należy wcześniej wykupić miejsce i dokonać dodatkowej opłaty.

Na czas trwania kiermaszu, restauracja Castle Bistro będzie oferowała darmowe miejsca parkingowe oraz drobne przekąski i napoje.

Wstęp na teren kiermaszu jest całkowicie darmowy i nie wymaga rezerwacji.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 371, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń