Winter Family Fun Day – zimowa rozrywka dla dzieci

Arkadiusz Lorenc | 31.01.2019 | Sportowe, Dla Dzieci


Grupa Hull & East Riding Mumbler organizuje w tym miesiącu wyjątkowy dzień rozrywki dla całej rodziny – nie pozwól, żeby zima powstrzymała was przed aktywnością! Wydarzenie będzie miało miejsce w sobotę 3 lutego w sali sportowej Soccer Kings w Sutton Fields, w której zazwyczaj odbywają się zajęcia i turnieje halowej piłki nożnej.

Organizatorzy zapewniają mnóstwo ruchowych rozrywek dla dzieci w różnym wieku – nie zabraknie gier oraz zabaw grupowych. Na miejscu pojawią się stoiska z przekąskami i napojami. Za drobną opłatą maluchy będą mogły wyszaleć się na zamkach dmuchanych oraz dać pomalować sobie twarze na dowolny wybrany wzór.

PLAN DNIA:

Boisko 1 (Pitch 1):

13:00 – 15:30 – Gra w piłkę nożną i zajęcia z trenerami Soccer Kings dla dzieci w każdym wieku

Boisko 2 (Pitch 2):

13:10 – 13:10 – Dancestars – Zajęcia i zabawy taneczne dla dzieci w wieku około lat 5

13:30 – 13:50 – REA Tots – Warsztaty teatru muzycznego Rose Elliott Academy of Arts dla maluchów w wieku 18 miesięcy – 4 lat

13:50 – 14:10 – Baby Sensory – Rozrywka sensoryczna dla dzieci

14:30 – 14:50 – Didi Rugby – Mini-rugby dla dzieci w wieku 2-6 lat

14:50 – 15:10 – Water Babies – Lekcja bezpieczeństwa w wodzie udzielona przez Dryside dla rodziców i dzieci w wieku do lat 4

15:10 – 15:20 – PQA, Pauline Quirke Academy – Zajęcia teatru muzycznego i kukiełkowego dla dzieci w wieku 4-5 lat

15:10 – 15:40 – Us Muns – Zabawne zajęcia fitness dla rodziców i ich brzdąców

Upstairs room:

14:15 – 14:45 – Maternity Voices in Partnership – Spotkanie nowych rodziców, które da możliwość podzielenia się własną opinią na temat opieki macierzyńskiej w Hull (dotyczącej porodu zwykłego, skomplikowanego i opieki nad noworodkiem).

 

Dodatkową rozrywkę dla dzieci zapewni możliwość spotkania oko w oko z wężami i innymi gadami, czyli podopiecznymi Prehistoric Hull, a także występ gościnny grupy teatralnej Back to Ours! Podczas spotkania odbędzie się zbiórka pieniędzy na lokalną organizację charytatywną Bundles of Joy.

Udział w wydarzeniu jest darmowy i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów oraz pod adresem email: rach@hullandeastridingmumbler.com.

ilość wszystkich wyświetleń: 301, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń