Wieczór fanów Harrego Pottera w Hull Central Library

Arkadiusz Lorenc | 13.01.2019 | Dla Dzieci


Już na początku lutego wszystkie dzieci, które chciałyby poczuć się jak bohaterowie z serii o młodym czarodzieju, Harrym Potterze, będą miały okazję spełnić swoje marzenie. Hull Central Library organizuje spotkanie tematyczne skierowane do fanów serii w wieku około 8 lat, ale starsze lub młodsze dzieci będą również mile widziane.

Młode wiedźmy i czarodzieje, mugole i uczniowie Hogwartu mają niepowtarzalną okazję do wzięcia udziału w spotkaniu pełnym opowieści, stworzyć własne tematyczne rękodzieła, a przede wszystkim – poczuć atmosferę Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Wystarczy przekroczyć ścianę peronu 9 i ¾ i pozwolić Tiarze Przydziału na wybranie odpowiedniego domu – będzie to Gryffindor, Slytherin, Hufflepuff, a może Ravenclaw?

Podczas spotkania w Hull Central Library dzieci będą miały zagwarantowany szereg wyjątkowych rozrywek związanych ze światem Harrego Pottera. Uczestnicy będą mogli włożyć kostiumy czarodziejów i czarownic i posłuchać opowieści o fantastycznych zwierzętach – będzie nawet okazja do przyrządzenia własnego eliksiru!

Udział w wydarzeniu to koszt £5 za osobę. Bilety można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej.

Dzieci poniżej lat 8 muszą znajdować się pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego.

ilość wszystkich wyświetleń: 361, dzisiaj: 3

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń