Wieczór disco w stylu największych przebojów kina kobiecego

Arkadiusz Lorenc | 30.03.2018 | Dyskoteki


Jeśli jesteś miłośnikiem filmów muzycznych i tanecznych i nie są ci obce tematy największych przebojów kinowych ostatnich dekad, ta impreza jest właśnie dla ciebie! Village Hotel Club organizuje spotkanie w stylu disco, którego motywem przewodnim będzie właśnie muzyka filmowa. Nie zabraknie ścieżki dźwiękowej z takich hitów, jak Footloose, Mamma Mia, Dirty Dancing i wielu, wielu innych.

Impreza to idealna okazja na zabawę ze znajomymi w niepowtarzalnym klimacie przebojów tanecznych. Podczas wieczoru disco bar zostanie otworzony o godzinie 19:00. Poza dobrą muzyką, organizatorzy zapewniają 3 daniowy posiłek wliczony w cenę biletu.

Menu wieczoru jest z góry ustalone: pierwsza potrawa będzie serwowana o godzinie 20:00 i będzie to zupa marchewkowa z kolendrą i curry. Głównym daniem będzie pieczony indyk w sosie oraz wieprzowina nadziewana szałwią i cebulą. Istnieje też wegetariański zamiennik – zapiekane ziołowe gnocchi, pieczone warzywa, pesto oraz sałatka z kiełków grochu. Na deser zostanie podana cytrynowa tarta oraz krem mascarpone o smaku waniliowym, serwowany z sosem owocowym.

Village Hotel Club to nie tylko klub, ale również hotel oferujący wiele dodatkowych atrakcji, położony w malowniczym otoczeniu. Dla wszystkich uczestników imprezy przysługuje zniżka w wysokości 10% na pokoje hotelowe dostępne w obiekcie. Wystarczy użyć kodu promocyjnego PRO10A i okazać ważny bilet wstępu na wieczór disco.

Dobra zabawa gwarantowana!

Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia. Cena biletu na imprezę to £2 za osobę.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 560907, pod adresem email: claire.hawden@village-hotels.com lub na stronie hotelu na Facebooku. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej organizatorów imprezy.

ilość wszystkich wyświetleń: 411, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń