Widowisko Circus of Horrors odwiedza Hull!

Arkadiusz Lorenc | 24.01.2020 | Koncerty


Z okazji 25-lecia istnienia Circus of Horrors przygotował całkowicie nowy program, który  obejmie niesamowitą fantasmagoryczną kombinację występów, prowadzoną przez rockowy dźwięk. Wyjątkowy pokaz sprawi, że na przemian poczujesz zatrwożenie z przerażenia i wybuchniesz szalonym śmiechem. Performerzy zabiorą cię na przejażdżkę kolejką górską niesamowitych i dziwacznych występów. Circus of Horrors to cyrk jak żaden inny i program, którego po prostu nie możesz przegapić!

Utalentowana obsada, która szturmem wdarła się do finału brytyjskiej edycji programu Mam talent, jest teraz prawdziwy hitem West End & World Wide. Kiedy Circus of Horrors po raz pierwszy wystąpił w Glastonbury w 1995 roku, ludzie myśleli, że będzie działał maksymalnie przez 25 tygodni – nikt nie spodziewał się, że będzie wciąż cieszył się wielką popularnością ćwierć wieku później. Po 25 latach Circus of Horrors nadal występuje na całym świecie, zyskuje entuzjastyczne recenzje i cieszy się dużym zainteresowaniem mediów.

Grupa w tym roku wystąpiła czwarty rok z rzędu podczas tegorocznego Download Festival i powróciła na festiwal Glastonbury.

W ramach trasy z okazji 25. rocznicy artyści wystąpią z The Damned w The London Palladium, pokazie promowanym przez Hammer House of Horrors i ogłoszonym przez Jonathana Rossa. Z tej okazji odbyła się także parada z pochodniami wzdłuż Argyle St i został pobity nowy rekord Guinnessa dla ponad 1040 Wampirów zgromadzony w jednym miejscu.

Pokaz w Hull odbędzie się w piątek 31 stycznia w Bonus Arena. 

Szaleństwo zaczyna się o 19:30.

Nie zaleca się dla osób poniżej 16 roku życia.

Bilety na wydarzenie można zakupić za pośrednictwem strony internetowej Circus of Horrors (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej grupy, pod adresem e-mail: gallygogo@yaho.co.uk oraz pod numerem telefonu: 08448440444.

ilość wszystkich wyświetleń: 452, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń