Widowisko audiowizualne Trippy Visions odwiedzi Hull

Arkadiusz Lorenc | 29.05.2019 | Koncerty, Dyskoteki


Trippy Visions to jedyne w swoim rodzaju widowisko audiowizualne, które po gorącym przyjęciu w Manchesterze, Leeds i Liverpoolu zawita także w Hull! Pokaz po raz pierwszy zagości na scenie Tower Hull już w tę sobotę, 1 czerwca.

Widowisko łączy w sobie obrazy widziane przez okulary dyfrakcyjne, spektakularne efekty wizualne oraz historię opowiedzianą dźwiękiem. Pokaz Trippy Visions zmieni Tower Hull w magiczne miejsce i zabierze widzów w niezwykłą podróż po świecie dźwięku i muzyki elektronicznej, który hipnotyzuje i wciąga odbiorców. Wydarzenie zapewni wyjątkową rozrywkę i dostarczy niepowtarzalnych przeżyć, które każdy zapamięta na długo. Trippy Visions to całkiem nowy rodzaj imprezy z muzyką elektroniczną, która będzie trwać do późnej nocy.

Na wejściu do każdego biletu będzie dołączona para darmowych okularów dyfrakcyjnych, które dadzą możliwość oglądania obrazów w najlepszej jakości. Okulary dyfrakcyjne są wyposażone w specjalne soczewki, które niczym pryzmat zmieniają kierunek rozchodzenia się fal światła, powodując pojawienie się gradientowego widma barw.

Początek o godzinie 23:00, widowisko zakończy się o godzinie 4:00.

Ceny biletów zaczynają się od £5. Bilety można kupić za pośrednictwem serwisu internetowego (TUTAJ).

Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod adresem e-mail info@trippyvisions.com oraz na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 445, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń