Warsztaty malarskie Paint on Canvas

Arkadiusz Lorenc | 20.01.2019 | Szkolenia, Dla Dzieci


W Hull odbędzie się seria warsztatów malarskich, organizowanych przez miejscowy sklep i studio artystyczne Hand Painted Canvas. Jeśli od zawsze marzysz o zgłębieniu tajników malarstwa lub twoje dziecko wyraża chęć rozwijania swojego talentu artystycznego, ten kurs jest właśnie dla was!

Warsztaty są przeznaczone dla osób powyżej 12 roku życia – zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych w przygodzie z akrylami. Spotkania mają na celu naukę jednej z najpopularniejszych technik malarskich – malowania farbami akrylowymi – i bez względu na poziom zaawansowania, wszyscy uczestnicy będą mieli okazję poznać triki i wskazówki, które poprawią ich umiejętności.

Zajęcia trwają jednorazowo 3 godziny, podczas których artyści krok po kroku pokazują, jak namalować własną wersję jednego z ich obrazów, dostępnych w galerii na stronie internetowej organizatorów.

SOBOTA, 26 STYCZNIA, godz. 13:00 – “Palms”

SOBOTA, 2 LUTY, godz. 13:00 – “Girl in the City”

SOBOTA, 9 LUTY, godz. 13:00 – “Abstract Trees”

Wszystkie potrzebne przyrządy malarskie będą zapewnione na miejscu, w tym płótno o wymiarach 12 x 20 cali, pędzle, farby akrylowe oraz odpowiednie stanowisko pracy. Po ukończeniu pracy, własnoręcznie namalowany obraz można zabrać ze sobą do domu. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, żeby podczas lekcji panowała przyjazna i miła atmosfera, dlatego każdy uczestnik będzie mógł poczęstować się kawą i herbatą, napojami, ciastkami i innymi słodyczami, a także przynieść własne przekąski.

Udział w zajęciach to koszt £29.99-£34.99. Bilety można kupić za pośrednictwem strony internetowej organizatorów oraz strony studia na Facebooku. Istnieje możliwość wykupienia miejsca na warsztatach jako prezent.

Z uwagi na zapewnienie jak najlepszych warunków do ćwiczenia warsztatu malarskiego, liczba miejsc podczas każdej sesji jest ograniczona do 4 osób.

ilość wszystkich wyświetleń: 747, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń