Warsztaty dla dzieci w Ferens Art Gallery

Arkadiusz Lorenc | 31.01.2018 | Dla Dzieci


Muzeum sztuki w Hull zachęca najmłodszych do próbowania swoich sił w tworzeniu rękodzieł. Organizuje trwające dwa dni warsztaty, które dadzą możliwość zainteresowania dzieci sztuką oraz rozwinięcia ich talentu plastycznego.

We wtorek 13 lutego, w godzinach 10:00 – 11:30, odbędą się zajęcia pod nazwą Mini Masterpieces. Będą polegały na tworzeniu małych dzieł sztuki w postaci rzeźb oraz kompozycji przestrzennych z tektury. Natomiast w środę 14 lutego, w godzinach 13:00 – 15:00, dzieci będą miały okazję do uczestniczenia w warsztatach I Love Art, w czasie których będą tworzyły swoje własne dzieła, zainspirowane ich ulubionymi obrazami oraz rzeźbami, które znajdują się w Ferens Art Gallery.

W warsztatach mogą uczestniczyć nawet najmłodsze dzieci – zajęcia Mini Masterpieces przewidziane są dla maluchów w wieku od 2 do 5 lat. Uczestnictwo dzieci jest możliwe tylko pod nadzorem dorosłego opiekuna.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, nie wymaga również wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat warsztatów można uzyskać pod numerem telefonu 01482 300300 oraz pisząc maila na adres: museums@hcandl.co.uk

ilość wszystkich wyświetleń: 385, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń