Warsztaty dla dzieci Colours of the Ocean

Arkadiusz Lorenc | 01.05.2019 | Dla Dzieci


 

Lepiej wtopić się w tłum czy wyróżniać? Czy wygląd może mylić? Na to i wiele więcej innych pytań odpowiedzą eksperci z The Deep podczas warsztatów dla dzieci na temat fascynującego świata kolorów i zadziwiających widoków pod powierzchnią wody. Warsztaty odbędą się każdego dnia w May Bank Holiday – majowe dni wolne od pracy, czyli 4, 5 i 6 maja.

Dzieci będą mogły wziąć udział w interaktywnych prezentacjach każdego dnia o godzinie 11:00, 13:00 oraz 15:00, podczas których dowiedzą się, jak zwierzęta wykorzystują kolory do przyciągnięcia innych, polowania oraz ochrony.

W godzinach 11:00 – 1600 dodatkową atrakcję zapewnią przewodnicy w kąciku sztuki, którzy będą pokazywać dzieciom, jak pokolorować własną różnobarwną rybę. Rysunki zostaną później zmienione w specjalne odznaki.

Organizatorzy zapraszają wszystkich uczestników do wzięciu udziału w konkursie instagramowym przygotowanym specjalnie na tę okazję – wystarczy zrobić pełne kolorów zdjęcie z wizyty w The Deep i wstawić je na Instagrama z hasztagiem #ColoursodTheDeep. Do wygrania tematyczna kolorowanka i maskotka.

Bilety do The Deep można zakupić na stronie internetowej (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej akwarium oraz pod numerem telefonu: 01482381000, pod adresem e-mail: info@thedeep.co.uk.

ilość wszystkich wyświetleń: 499, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń