Walentynkowe warsztaty tanga argentyńskiego

Arkadiusz Lorenc | 12.02.2019 | Sportowe


Spędź tegoroczne Walentynki w oryginalny i aktywny sposób, biorąc udział w warsztatach tanga argentyńskiego prowadzonych przez Dance Dynamic Studio w Hull. Zajęcia będą idealne dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tym stylem tanecznym, ponieważ są dedykowane specjalnie dla początkujących – żadne wcześniejsze doświadczenie nie będzie konieczne.

Studio, które organizuje warsztaty, działa już ponad 30 lat i zajmuje się na co dzień promocją nauki tańca w miłej i przyjaznej atmosferze. W tym celu jego członkowie podróżują po całym UK, prowadząc zajęcia ze wszystkich stylów tanecznych dla dzieci i młodzieży.

Instruktorzy są przekonani, że tango argentyńskie to jeden z najłatwiejszych w nauce tańców – pod koniec zajęć, każdy uczestnik powinien już umieć podstawowe figury i tańczyć do rytmu muzyki! Nie bój się wyzwania i zabierz swoją drugą połówkę na warsztaty, podczas których nauczycie się jednego z najbardziej zmysłowych i pełnych pasji tańców.

Na zajęcia wystarczy zabrać buty do tańca – nie muszą być specjalistyczne, wystarczą wygodne buty bez gumowej podeszwy. I koniecznie nie zapomnij przynieść ze sobą dużą dawkę pozytywnej energii! O resztę zadbają instruktorzy, którzy wyraźnie pokażą wszystkie kroki i przekażą precyzyjne i proste do zrozumienia wskazówki, z których będziecie mogli korzystać w waszym własnym tempie.

Warsztaty mają charakter okazjonalny i nie wymagają długotrwałego uczęszczania na zajęcia – wystarczy przyjść i bawić się jak najlepiej!

Udział w zajęciach kosztuje £15 za osobę.

Bilety można zarezerwować online na stronie eventbrite.

ilość wszystkich wyświetleń: 194, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń