Trzecia edycja Festiwalu Yoga & Holistic Health

Arkadiusz Lorenc | 11.06.2018 | Charytatywne, Festiwale


Yoga & Holistic Health Festival to wydarzenie organizowane od trzech lat w Hull przez fundację charytatywną The Yoga Theraphy. Festiwal od samego początku wzbudzał duże zainteresowanie, a w ubiegłym roku odwiedziło go aż ponad 200 osób. Organizatorzy, motywowani pozytywnym odzewem ze strony uczestników, postanowili, że tegoroczna edycja wydarzenia będzie jeszcze większa i bogatsza w specjalistów, którzy będą dzielili się swoją wiedzą.

Festiwal Yoga & Holistic Health ma na celu nie tylko edukację, ale przede wszystkim zwrócenie uwagi na cele i zadania, z jakimi boryka się na co dzień fundacja. Dzięki temu możliwa będzie zbiórka pieniędzy na dalszą działalność organizacji, która zapewnia niekonwencjonalną terapię i zajęcia jogi dla osób chorych na nowotwory czy schorzenia układu oddechowego, a także umożliwia rehabilitację osób z problemami neurologicznymi i udziela wsparcia w zakresie zdrowia psychicznego. Festiwal będzie też okazją do wspólnego świętowania systematycznego wzrostu liczby osób zaangażowanych w społeczność związaną z medycyną holistyczną.

W tym roku wydarzenie odbędzie się na Uniwersytecie Hull, w sali Kingsley’a.

Uczestnicy festiwalu będą mogli przez cały dzień za darmo brać udział w zajęciach jogi, pilates, medytacji oraz uczestniczyć w dyskusjach na tematy związane ze zdrowiem. Dostępne będą również różne formy leczenia holistycznego, jak na przykład aromaterapia, akupresura, indiański masaż głowy, dalekowschodnia metoda leczenia reiki oraz wiele, wiele innych. Zajęcia oraz pokazy będą prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów oraz terapeutów. Podczas festiwalu będzie można również zakupić piękne i smaczne towary oferowane przez lokalnych przedsiębiorców z branży medycznej.

The Yoga Theraphy Foundation to organizacja non-profit, co oznacza, ze wszystkie fundusze zebrane podczas festiwalu zostaną przekazane na rzecz dalszego leczenia i terapii osób chorych.

Całodniowy bilet wstępu kosztuje £10 za osobę. Uczestnicy zostaną ostemplowani na wejściu, dzięki czemu będą mieli możliwość kilkukrotnego wejścia na teren festiwalu. Dzieci poniżej lat 10 mają wstęp darmowy.

Osoby, które są zainteresowane współpracą i chciałyby wynająć stoisko w celu prowadzenia terapii lub sprzedawania swoich produktów w czasie festiwalu, powinny skontaktować się z organizatorami pod adresem email: theyogatherapyfoundation@gmail.com.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie festiwalu na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 527, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń