Trwa weekend rozrywek w EAST PARK

Arkadiusz Lorenc | 12.05.2018 | Dla Dzieci


Od piątku do niedzieli w Hull będzie trwał weekend rozrywek dla najmłodszych w East Park. Na sobotę i niedzielę przewidziano najwięcej atrakcji i rozrywek, których nie możesz przegapić!

W trakcie tych dwóch dni mali uczestnicy będą mogli pływać specjalnymi łódkami, skakać na mini bungee i korzystać ze wszystkich rozrywek, jakie oferuje wesołe miasteczko. Organizatorzy zapewniają też dodatkowe atrakcje – dzieci będą mogły wziąć udział w szalonej zabawie w nietypowym towarzystwie. Na miejscu będą obecne postaci z ich ulubionych bajek i gier, takie jak Minionki czy Elsa i Anna z Krainy Lodu, które są częścią grupy pod kierownictwem Marka Stannage’a. Wszyscy chętni będą mogli zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Wydarzenie jest organizowane przez International Funfairs, która jest jedną z największych grup zajmujących się koordynacją wesołych miasteczek i ich wystawianiem w różnych miastach i na imprezach okolicznościowych. International Funfairs posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, co jest gwarantem dobrej rozrywki dla całej rodziny.

Daty i godziny weekendu rozrywek w EAST PARK:

SOBOTA, 12 MAJA – od godziny 12:00 do 20:00

NIEDZIELA, 13 MAJA – od godziny 12:00 do 18:00

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak na miejscu wymagane będą opłaty za dodatkowe atrakcje i przejażdżki.

Wstęp dla dzieci powyżej 2 roku życia – najmłodsi tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 869, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń