Trening folk fitness czyli spotkanie ze Slavica Dance!

dominika | 12.10.2017


Peters World Hull Autism Support organizuje oryginalny trening folk fitness czyli spotkanie ze Slavica Dance autorstwa Justyny Bolek. Czy Justynę Bolek musimy przedstawiać? Chyba nie, ale dla tych którzy ją nie znają:

Współpracowała z Cleo i Donatanem, jest choreografką, była przedstawiana w „Dzień dobry TVN” i „Pytanie na śniadanie TVP2”, brała udział w aranżacji zwycięskiego pokazu „100 dni do EURO” w pierwszej edycji „You Can Dance”, jurorka w ostatniej edycji „You Can Dance”, jej folkowe aranżacje można było zobaczyć na m.in. Festiwalu Opole 2015, Sopot 2015, Must be the Music – 7 edycji Polsat. Stworzyła choreografię taneczną dla Desperados, Heineken, Procter & Gamble, Iveco, Inpro, Lorenz, Stock.

Justyna Bolek przybywa do Hull w sobotę 21 października do szkoły im. Ireny Sendlerowej, gdzie przeprowadzi warsztaty taneczne, natomiast w niedzielę 22 października poprowadzi charytatywny folk fitness dla Peters World Hull Autism Support.

Folk fitness jest organizowany w ramach projektu pod nazwą LUDOWO NA NOWO, którego celem jest popularyzacja polskiej kultury ludowej wśród uczniów polskich szkół sobotnich w Wielkiej Brytanii. Głównym organizatorem jest Polska Szkoła Sobotnia w Accrington. Do wzięcia udziału w projekcie zaproszone zostały polskie szkoły działające na terenie północnej Anglii. Uczniowie tych placówek wezmą udział w zajęciach edukacyjnych i artystycznych oraz warsztatach tańca ludowego i zajęciach SLAVICA KIDS, które poprowadzi instruktor i choreograf, Justyna Bolek, twórczyni programu SLAVICA DANCE będącego połączeniem nowoczesnych form fitness z krokami polskich tańców ludowych. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych za pośrednictwem Konsulatu Generalnego w Manchesteru.

ilość wszystkich wyświetleń: 1124, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń