Trampoliny dla dzieci i rodziców w Gravity Trampoline Park Hull

Arkadiusz Lorenc | 11.11.2017 | Sportowe, Dla Dzieci


Park trampolin Gravity w St Stephens Shopping Centre organizuje wyjątkowe sesje dla dzieci i rodziców. Możliwe jest wzięcie udziału w zabawach o różnych godzinach w ciągu całego tygodnia, z wyjątkiem czwartku i niedzieli. Dodatkowo ostatni piątek każdego miesiąca jest poświęcony właśnie maluchom – odbywają się wtedy dedykowane im sesje tematyczne. Najbliższa sesja tematyczna już 24 listopada.

Podczas zajęć dla małych dzieci cały park trampolin przeznaczony jest tylko dla nich i ich opiekunów. Oznacza to, że dzieci poniżej 5 roku życia mogą korzystać z wielu atrakcji oferowanych przez obiekt bez obaw, że stanie im się krzywda. Gravity Trampoline Park podczas zajęć zapewnia dostęp do licznych zabawek oraz kostiumów dla uczestników. Jest to wspaniała okazja do spędzenia aktywnie czasu z dzieckiem w nietypowy, wypełniony rozrywkami sposób. Maluchy mogą w ten sposób przyzwyczaić się do ruchu i zabawy w towarzystwie zarówno rodziców, jak i swoich rówieśników.

Koszt udziału w sesji to £5 za wstęp dla jednego dziecka z jednym opiekunem. Dodatkowo pobierana jest opłata za wypożyczenie specjalnych skarpetek zapewniających bezpieczeństwo w wysokości £2.5 od osoby.

Szczegółowe informacje na temat terminów zajęć poznasz dzwoniąc pod numer: 01482 231707

ilość wszystkich wyświetleń: 540, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń