Traffic Light Party – klubowa impreza walentynkowa

Arkadiusz Lorenc | 12.02.2019 | Dyskoteki, Zabawy


Lubisz dobrą zabawę i uwielbiasz tańczyć do samego rana? Impreza walentynkowa Traffic Light Party w klubie Tofts Bar & Grill to coś właśnie dla ciebie! Inicjatorem wydarzenia jest grupa The VOV, która zajmuje się organizowaniem popularnych imprez i zabaw tematycznych. Baw się w rytmie najlepszej muzyki w Hull, która specjalnie tego wieczoru będzie grana przez aż dwóch różnych DJ-ów.

A co, jeśli nie masz jeszcze swojej walentynki? Nic straconego! Podczas The Traffic Light każdy może świętować tak samo dobrze, bez względu na to czy jest singlem, czy w parze. Uczestnicy mogą założyć bransoletki w jednym z trzech kolorów świateł ulicznych, z których każdy oznacza coś innego i będzie kodem dla twojego statusu. Dzięki temu każdy będzie mógł bawić się wspólnie bez ryzyka ewentualnych nieporozumień.

ZIELONY – “Jestem dostępny/a”

ŻÓŁTY – “Podejdź i się przekonaj”

CZERWONY – “Jestem w związku”

Podczas imprezy na dwóch różnych salach zagra dwóch utalentowanych DJ-ów – DJ Heywood i DJ Sway, którzy rozgrzeją imprezowiczów do czerwoności! Dla chętnych organizatorzy zapewniają darmowe bransoletki UV.

Start o godzinie 21:00. Tego wieczoru każdy drink będzie kosztował tylko £2.

Wstęp na imprezę kosztuje £5 za osobę i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji. W tej zabawie każdy może wziąć udział!

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 255, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń