Tor przeszkód HULL-TIMATE Challenge i spacer HUMBRELLA dla całej rodziny

Arkadiusz Lorenc | 30.09.2018 | Sportowe, Festiwale


Już w październiku na dwa dni na ulicach Hull pojawi się wyjątkowy miejski tor przeszkód, na którym każdy, niezależnie od wieku, będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności i wytrzymałość. Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy tylko kupić bilety i zjawić się na miejscu w określonym czasie. Wydarzeniem towarzyszącym będzie HUMBRELLA  – piknik na świeżym powietrzu dla całej rodziny, pełen atrakcji i rozrywek, którego motywem przewodnim będzie dbanie o zdrowy styl życia i troska o środowisko.

Organizatorami wydarzeń są członkowie zespołu Living With Water – Yorkshire Water, Hull City Council, East Riding of Yorkshire Council oraz Agencja Środowiska. Celem spotkania jest uświadomienie mieszkańców Hull i okolic o zagrożeni powodziowym i pokazanie, jak odpowiednio się na nie przygotować.

Tor przeszkód HULL-TIMATE Challenge będzie czynny w sobotę 20 października i w niedzielę 21 października. Uczestnicy będą mogli wybrać rodzaj trasy ze względu na jej długość – 5km, 7,5km, 10km i 1km dla dzieci poniżej 12 roku życia. Na torze zostanie ustawionych ponad 30 różnych przeszkód, które pozwolą na wykazanie się siłą, zręcznością i szybkością. Jeśli jednak sport nie jest twoją najlepszą stroną, nie oznacza to, że musisz rezygnować z zabawy. Trasę możesz pokonać w każdym tempie – biegnąc, idąc, a nawet skacząc! A jeśli któraś przeszkoda nie przypadnie ci do gustu, wystarczy, że po prostu ją ominiesz.

Bilety na każdą kategorię biegu oraz plan godzinowy jest dostępny na stronie organizatorów (TUTAJ).

HUMBRELLA to dzień pełen rozrywek dla dorosłych i dzieci, który niesie za sobą ważne przesłanie – jeśli czujesz się dobrze w swoim ciele i otoczeniu, możesz pozytywnie wpływać na inne osoby w twoim pobliżu. Celem organizatorów jest uświadomienie, jak ważne jest wspólne dbanie o lokalną społeczność, w której żyjemy. Spacer w sposób przystępny dla najmłodszych uczestników przekaże, jak należy dbać o środowisko, żyć zdrowo i troszczyć się o innych.

Wokół toru przeszkód zostanie poprowadzony specjalny szlak, a na jego trasie każdy znajdzie coś dla siebie – będą zabawy sportowe, gry zespołowe i zręcznościowe, wyzwania, konkursy z nagrodami czy malowanie twarzy dla dzieci. Na każdym przystanku będzie można wziąć udział w innych rozrywkach, a także dostać gadżety związane ze zdrowym stylem życia, razem ze specjalistami spróbować przewidzieć plan działania na wypadek powodzi czy zgłosić się po darmowy wykrywacz dymu.

Udział w spacerze jest całkowicie bezpłatny i nie ma ograniczeń wiekowych.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów.

ilość wszystkich wyświetleń: 656, dzisiaj: 3

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń