The Sport, Health and Fitness Show – pokaz na Bonus Arena

Arkadiusz Lorenc | 18.05.2019 | Sportowe


Wiosna to idealny czas na rozpoczęcie lub wznowienie aktywności fizycznej, dlatego już w tym miesiącu w Hull odbędzie się wyjątkowy pokaz poświęcony zdrowiu i sportowi. W sobotę 25 maja każdy będzie mógł odwiedzić Bonus Arena i wziąć udział w serii warsztatów oraz prezentacji.

Pokaz ma na celu zaprezentowanie szerokiej gamy klubów sportowych i fitness, które działają w Hull i okolicach i chcą dzielić się swoją pasją oraz zapałem z innymi. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję spróbować swoich sił w nowych dyscyplinach sportowych, zgłębić wiedzę na temat poprawnego odżywiania oraz dobrać odpowiedni sprzęt i ubrania sportowe według indywidualnych potrzeb. Na Bonus Arena pojawi się wiele znanych sportowców i influencerów promujących zdrowy styl życia, którzy będą udzielali wskazówek oraz dzielili się swoimi doświadczeniami. Do tej pory swoją obecność potwierdzili Hull FC, Hull KR, drużyna piłkarska Hull City Ladies oraz Tommy Coyle.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00, a wszystkie pokazy oraz warsztaty zakończą się około 16:00. Godzinowy rozkład zaplanowanych zajęć zostanie opublikowany wkrótce.

Bilety na pokaz są całkowicie bezpłatne.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów oraz pod adresem e-mail: laura.harrison@smg-europe.com.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń