Wieczory muzyczne The Sesh

Arkadiusz Lorenc | 18.01.2018 | Koncerty


We wtorek 23 stycznia odbędzie się pierwszy z czterech wieczorów muzycznych organizowanych w ramach The Sesh – Hull Original Live Music Night – wydarzenia, które gości w Hull już od 14 lat. Imprezy w ramach cyklu będą się odbywały w The Polar Bear Pub w cztery kolejne wtorki, aż do 13 lutego.

Każdy z wieczorów to okazja do ponownego posłuchania na żywo muzyki z festiwalu Humber Street Sesh. Organizowane od lat w Hull koncerty dają szansę na docenienie wschodzących talentów muzycznych z miasta oraz okolic. Muzycy, którzy brali udział w festiwalu, wystąpią ponownie, tym razem w bardziej kameralnym gronie i z użyciem najnowocześniejszego systemu nagłośnieniowego.

Wszyscy uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na świetną zabawę muzyczną, podczas której będą mogli spróbować prawdziwego ale, piwa oraz różnorodnych drinków serwowanych w pubie. Miejsce zaopatrzone jest również w stół bilardowy oraz telewizory, które umilą wieczór.

 

WTOREK, 23 STYCZNIA

LET MAN LOOSE

BROODERS

RECTIFIER

 

WTOREK, 30 STYCZNIA

THE HOWL & THE HUM

FEARS CHELLA

PAVEY ARK

 

WTOREK, 6 LUTEGO

BUD SUGAR

THE BROKEN ORCHESTA

KUMIKO

 

WTOREK, 13 LUTEGO

AVALANCHE PARTY

STRANGE BONES

NOUR

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wstęp tylko dla osób powyżej 18 lat. Zalecane jest zabranie ze sobą dowodu osobistego w celu weryfikacji wieku.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie wydarzenia oraz pod numerem telefonu: 01482 221113.

ilość wszystkich wyświetleń: 940, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń