The Mystery of Ravenser Odd – spektakl na świeżym powietrzu

Arkadiusz Lorenc | 05.09.2019 | Festiwale


Grupa teatralna The History Troupe zaprasza wszystkich mieszkańców Hull i okolic na spektakl na świeżym powietrzu, który przybliży mało znaną stronę historii miasta. Przedstawienie The Mystery of Ravenser Odd opowie dzieje portu w regionie Humber, tytułowego Ravenser Odd, który w XIV wieku zmagał się z groźbą zalania przez powódź. Czy chciwe damy de Flirtibus i Le Gros dopuszczą do tragedii? Czy może posłuchają naukowych faktów?

Spektakl nie tylko przedstawi ciekawostkę na temat Hull, ale również poruszy współczesne kwestie dotyczące globalnego ocieplenia i kryzysu klimatycznego na świecie. Natomiast kostiumy z epoki i ciekawe rekwizyty przyciągną uwagę najmłodszych, przez co przedstawienie będzie świetną rozrywką dla osób w każdym wieku. 

Spektakl będzie trwał 30 minut i zostanie przedstawiony w sobotę 14 września w trzech turach, o godzinach: 12:30, 14:30 i 17:30. 

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Nie przegap jedynego w swoim rodzaju średniowiecznego spektaklu na świeżym powietrzu!

Więcej informacji na temat przedstawienia jest dostępnych na stronie wydarzenia na Facebooku, pod numerem telefonu: 01482 592936 oraz pod adresem e-mail: Tarin@thehistorytroupe.org.

ilość wszystkich wyświetleń: 189, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń