The Gin Society Festival 2018 w Hull

Arkadiusz Lorenc | 16.08.2018 | Festiwale


Festiwal The Gin Society powraca w to lato do Hull i będzie jeszcze lepszy i jeszcze ciekawszy niż poprzednio! Wydarzenie jest kierowane zarówno do miłośników dobrego alkoholu, jak i do wszystkich dorosłych osób, które chcą poznawać nowe smaki i degustować napoje procentowe.

Festiwal będzie oferował szeroki wybór alkoholi – ponad 120 klasycznych rodzajów dżinu i jeszcze więcej jego niecodziennych odmian, od klasycznych po współczesne. Uczestnicy spotkania będą mogli próbować napojów na specjalnej Stacji Degustacyjnej, gdzie eksperci będą pomagać w wyborze najlepszego rodzaju alkoholu. Na terenie festiwalu będą działać stoiska podzielone tematycznie – Brytyjskie, Ogólnoświatowe i Owocowe. Otwarty zostanie również bar koktajlowy, który będzie oferował liczne owocowe drinki na bazie prosecco.

Dodatkowo podczas festiwalu doświadczeni gorzelnicy podzielą się swoimi sekretami i zdradzą tajniki produkcji dżinu.

Zabawę umili muzyka w stylu vintage grana przez utalentowanych DJ-ów, którzy wprawią wszystkich w dobry nastrój i rozluźnią atmosferę. Muzycy zagrają największe hity z lat 20., 30. 40. i 50., od jazzu do swingu. Wspólne tańce będą mile widziane!

DATY I GODZINY TRWANIA FESTIWALU:

PIĄTEK, 17 SIERPNIA – sesja wieczorna w godz. 18:00 – 22:30

SOBOTA, 18 SIERNIA –  sesja popołudniowa w godz. 12:00 – 16:30, sesja wieczorna w godz. 18:00 – 22:30

NIEDZIELA, 19 SIERPNIA – sesja popołudniowa w godz. 12:00 – 16:30

Wstęp tylko dla osób powyżej 18 roku życia – uczestnicy na wejściu mogą zostać poproszeni o okazanie dokumentu tożsamości.

Wszyscy goście na wejściu zostaną zapoznani ze szczegółami dotyczącymi festiwalu i dostaną swoje własne limitowane kieliszki The Gin Society oraz krótki przewodnik opisujący wszystkie rodzaje dżinów, których będzie można spróbować podczas spotkania i wskazówki, z czym najlepiej połączyć poszczególne smaki. Następnie będzie można wykupić vouchery o wartości £5, £10 i £20, które umożliwią próbowanie różnych alkoholi (kieliszek dżinu z dodatkami to koszt £5, drink z baru koktajlowego – £10).

Koszt biletu wstępu to £10 za osobę + opłata rezerwacyjna. Bilety można kupić TUTAJ.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie festiwalu na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 620, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń