The Feel Good Fest Hull

Arkadiusz Lorenc | 20.02.2018 | Szkolenia


Działające na terenie Hull centrum wsparcia dla osób walczących z uzależnieniami CGL ReNew postanowiło zakończyć kampanię „What’s your number?” wydarzeniem o nazwie The Feel Good Fest. Kampania społeczna, prowadzona od dłuższego czasu w przestrzeni publicznej, na platformach social media oraz na stronie internetowej centrum, odnosiła się do coraz większej ilości alkoholu spożywanego przez mieszkańców Wielkiej Brytanii. Jej celem było zwrócenie uwagi społeczeństwa na ten problem oraz przedstawienie zdrowych alternatyw.

Spotkanie, które odbędzie się we wtorek 1 marca w Jubilee Central, ma na celu promocję różnorodnych, ciekawych aktywności, które można podjąć w Hull w ramach zdrowego stylu życia. Zaprezentowana zostanie szeroka gama zajęć i terapii, jak na przykład joga, kinezjologia – czyli nauka o ruchu i jego wpływie na organizm, masaż głębokich tkanek, akupunktura, medytacja buddyjska, taniec, a także warsztaty związane ze sztuką. Podczas zajęć będzie można skorzystać z porad fachowców oraz zadać im pytania na nurtujące kwestie związane z dbaniem o utrzymanie organizmu w dobrej kondycji.

Wydarzenie jest przyjazne dla całej rodziny – osoby w każdym wieku są zachęcane do wzięcia udziału i dowiedzenia się czegoś więcej na temat licznych sposobów poprawy jakości życia. Różnorodne aktywności są ukazane jako interesujące zastępstwo dla tradycyjnie rozumianej rozrywki, często negatywnie odbijającej się na zdrowiu. Spotkanie organizowane przez CGL ReNew ma na celu pomoc w eliminacji niezdrowych zachowań i zastąpienie ich pozytywnymi nawykami.

Udział w The Feel Good Fest jest całkowicie bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać od koordynatora pod numerem telefonu 07809105919 lub pod adresem email matthew.butler@cgl.org.uk, a także na stronie organizacji na Facebooku.

 

ilość wszystkich wyświetleń: 327, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń