The Den: wielkanocne aktywności dla dzieci

Arkadiusz Lorenc | 23.03.2019 | Sportowe, Religijne, Dla Dzieci


W kwietniu William’s Den zaprasza na pełne przygód i zabawne wiosenne aktywności – zabierz swoją rodzinę i znajomych i wspólnie cieszcie się przygotowaniami do wiosennych Świąt Wielkanocnych! The Den oferuje szeroką gamę tradycyjnych dla Wielkiej Brytanii zabaw świątecznych, dlatego dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego! Oczywiście, wszystkie gry i zabawy będą urozmaicone o rozrywki w styl The Den i dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży.

Od 6 do 22 kwietnia William’s Den będą odwiedzać grupy żądne dobrej zabawy na świeżym powietrzu – nie zabraknie takich klasyków, jak poszukiwanie czekoladowych jajek ukrytych na terenie kompleksu, wyścigi z jajami na łyżkach oraz taniec wielkanocnego królika The Bunny Bop. Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w starej grze Pin the Tail w wersji świątecznej, podczas której będą starali się przyczepić ogonek do królika wielkanocnego. Organizatorzy przewidują również wiele tematycznych warsztatów kreatywnych, między innymi malowanie pisanek oraz dekorowanie kartek świątecznych.

Jeśli pojawisz się w William’s Den w okresie wielkanocnym, czeka cię wiele niespodzianek! W poniedziałek 15 kwietnia wszyscy goście będą mieli możliwość zobaczenia, jak jak na ich oczach z jaj wykluwają się małe pisklęta. W dniach 15-22 kwietnia dzieci będą miały okazję obserwowania rozwoju żółtych kurcząt wraz z upływem dni.

Dodatkowo każdy będzie mógł spróbować smacznego jedzenia i picia ze specjalnego wiosennego menu w restauracji Kitchen Table. Na tę okazję przygotowano przepyszne wielkanocne lody – przysmak wszystkich dzieci.

Dzienny plan zabaw i warsztatów:

11:00 – Zajęcia twórcze w The Tipi

14:00 – Taniec The Bunny Bop

15:00 – Wyścig z jajkiem na łyżce

Poszukiwanie jajek wielkanocnych będzie trwało przez cały dzień. Aby wziąć w nim udział, konieczne będzie odebranie mapy Easter Trail Sheet z Welcome Desk, aby móc podążać za wskazówkami i rozwiązywać zagadki, które doprowadzą do miejsca ukrycia czekoladowych przysmaków.

Aby wziąć udział w zabawach, należy wykupić wstęp do William’s Den. Bilety kosztują od £4 do £10 za osobę i można nabyć na stronie internetowej (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wiosennych atrakcji jest dostępnych na stronie internetowej The Den, pod numerem telefonu:  01430472230 oraz pod adresem e-mail: hello@williamsden.co.uk.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń