Teletubisie na żywo w Hull New Theatre

Arkadiusz Lorenc | 31.03.2018 | Dla Dzieci


W połowie kwietnia tego roku w Hull będzie można wziąć udział w wyjątkowym przedstawieniu teatralnym, którego głównymi bohaterami będą Teletubisie. Brytyjska bajka uwielbiana przez dzieci na całym świecie tym razem zostanie przedstawiona w zupełnie innej odsłonie. Spektakl powstał z myślą o najmłodszych widzach, których można w ten sposób oderwać od telewizora i zainteresować inną formą sztuki, zapewniając przy tym świetną zabawę dla całej rodziny.

Niech twoje dziecko dołączy do wspaniałej podróży po magicznym świecie Teletubisiów z kultowymi już Tinky Winky, Dipsy, Laa-laa, Po i dzieckiem Słońcem. Przedstawienie będzie pełne śmiechu, miłości i radości i pozwoli na odkrywanie w prosty sposób tajemnic bohaterów. Spektakl ma zachęcić dzieci do poszerzania własnych horyzontów, rozwijania wyobraźni i odważnego poznawania świata wokół nich.

Przyjdź z cała rodziną do Hull New Theatre i na moment daj się wciągnąć do świata ulubionych postaci znanych z bajki. Poza kultowymi utworami, reżyser spektaklu przygotował kilka zupełnie nowych piosenek, które będą miłym zaskoczeniem dla fanów serii.

Przedstawienie odbędzie się w sobotę 14 kwietnia i niedzielę 15 kwietnia o dwóch godzinach – 10:00 i 13:00.

Nie ma ograniczenia ze względu na wiek. Koszt biletów to £13 – £16 za osobę. Możliwy jest zakup tańszych biletów rodzinnych. Bilety można zarezerwować na stronie internetowej organizatorów.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu: 01482 300306 oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 1511, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń