Targ Świąteczny Beverley Mistletoe Fair

Arkadiusz Lorenc | 03.11.2018 | Dla Dzieci, Festiwale


Zakupy bożonarodzeniowe to dla ciebie katorga? Męczy cię bieganie od sklepu do sklepu w poszukiwaniu wyjątkowych prezentów? A może planujesz zrobić świąteczne zakupy online i martwisz się, czy prezenty dotrą na czas? Odwiedź Beverley Mistletoe Fair i przekonaj się, że kupowanie upominków dla bliskich może być magicznym przeżyciem!

Mistletoe Fair cieszył cieszył się ogromnym zainteresowaniem w zeszłym roku, dlatego organizatorzy targu, grupa Shop For Something Different, powracają do Beverley drugi raz z rzędu z ponad 100 stoiskami oferującymi niezwykłe wyroby świąteczne. Przy wyborze miejsca targu niezwykle ważna była klimatyczna lokalizacja, która doda uroku zakupom i pozwoli poczuć prawdziwego ducha Świąt.

Beverley Mistletoe Fair będzie czynny od piątku 9 listopada do niedzieli 11 listopada w godz. 10:00 – 16:00.

Podczas targu zgromadzeni w jednym budynku rzemieślnicy i twórcy rękodzieła będą oferowali swoje wyjątkowe i kreatywne produkty, które rozświetlą Święta Bożego Narodzenia. Będzie można kupić m.in. pomysłowe i kreatywne prezenty, dekoracje świąteczne, słodkie upominki oraz wyroby rękodzielnicze. Każdy przedmiot został starannie wyselekcjonowany przez sprzedawcę, dzięki czemu ma gwarancję oryginalności i najwyższej jakości.

Dodatkową atrakcją będą serwowane przez Vintage Tearoom gorące napoje, ciasta i przekąski. Organizatorzy zadbali również o rozrywki dla dzieci – rozmowę telefoniczną ze Świętym Mikołajem czy pisanie do niego listu, który otrzyma odpowiedź, a także możliwość zrobienia sobie zdjęcia we wnętrzu wielkiej śnieżnej kuli.

Na miejscu będzie dostępny darmowy parking. Będzie można również skorzystać z usług darmowego autobusu, który będzie kursował pomiędzy centrum miasta a Beverley Racecourse.

Koszt biletów to £3 za osobę, dzieci poniżej 12 roku życia mają wstęp darmowy, istnieje możliwość zakupu biletów 2 w cenie 1. W piątek bilety wstępu są darmowe.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów, na stronie wydarzenia na Facebooku, pod numerem telefonu: 07730 034417 oraz pod adresem email: leonard791@aol.com.

ilość wszystkich wyświetleń: 805, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń