Targ rękodzieła i lokalnego jedzenia

Arkadiusz Lorenc | 21.02.2018


W niedzielę 11 marca w Cottingham odbędzie się specjalny targ, podczas którego miejscowi rzemieślnicy będą oferowali szeroki wybór rękodzieł oraz regionalnego jedzenia.  Do dyspozycji uczestników będzie aż ponad 50 różnych stoisk, które zostaną zlokalizowane wewnątrz budynku. Zostaną na nich zaprezentowane unikatowe wyroby i jedzenie – każdy miłośnik własnoręcznie tworzonych przedmiotów z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Podczas wydarzenia przewidziano także atrakcje dodatkowe – jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, zorganizowane zostaną gry i konkursy na świeżym powietrzu dla całej rodziny. W przeciwnym wypadku zabawa zostanie przeniesiona do wnętrza obiektu. Na piętrze budynku jest zlokalizowana restauracja, w której będzie można zamówić pyszne jedzenie, usiąść i zrelaksować się w przerwie od przeczesywania targu w poszukiwaniu skarbów.

Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego został rozwiązany przez organizatorów, ponieważ podczas wydarzenia udostępnionych zostanie około 800 darmowych miejsc postojowych dla uczestników spotkania. Wejście na teren targu jest całkowicie bezpłatne.

Teren obiektu oraz jego najbliższe otoczenie zostały przystosowane do poruszania się przez osoby z niepełnosprawnością ruchową.

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać pod numerem telefonu 07502 547623, pod adresem email dazzlingEventsEng@gmail.com lub na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 363, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń