Targ lokalnych produktów i jedzenia w Hull Minster

Arkadiusz Lorenc | 28.03.2018


Craft & Flea to nowość na rynku lokalnych wytwórców. Organizacja zrzesza utalentowanych, niezależnych twórców, projektantów, oraz wyrobników, którzy wybierani są jedynie na podstawie wysokiej jakości produkowanych przez nich towarów. Craft & Flea organizuje co jakiś czas targi, na których można zakupić wszystkie wyroby współpracujących z nimi rzemieślników.

W sobotę 24 kwietnia pojawią się w Hull Minster, gdzie przez jeden dzień kościół zostanie wypełniony stoiskami pchlego targu oraz budkami jedzenia ulicznego. Jeśli lubisz spędzać czas na przeglądaniu straganów w poszukiwaniu oryginalnych bibelotów i marzysz o nabyciu kilku niecodziennych przedmiotów, to wydarzenie jest czymś idealnym dla ciebie.

Na stoiskach będą oferowane produkty lokalnych producentów – rękodzieło, starocie, okazy kolekcjonerskie, dzieła sztuki oraz liczne przedmioty w stylu vintage. Dostępny będzie również szeroki wybór jedzenia i picia, produkowanego przez miejscowych wytwórców. Targi rękodzieła to nie tylko okazja do zakupów, ale też do spędzenia czasu w nietypowym miejscu i w miłej atmosferze. Organizatorzy spotkania zadbają o odpowiednie rozrywki dla całej rodziny.

Jeśli natomiast jesteś lokalnym rzemieślnikiem i chcesz współpracować z Craft & Flea żeby wystawić swój towar, skontaktuj się z organizatorami przez adres email: hello@thecraftandflea.com w celu zarezerwowania stoiska.

Bilet wstępu dla kupujących na cały dzień kosztuje £2 dla osoby dorosłej, dzieci poniżej 12 roku życia wchodzą za darmo.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Craft & Flea oraz na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 392, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń