Sylwestrowy festiwal ognia The Flamborough Fire Festival

Arkadiusz Lorenc | 30.12.2019 | Dla Dzieci, Charytatywne, Festiwale


Jeśli szukasz nietuzinkowego sposobu na spędzenie Sylwestra 2019/2020, wybierz się do Flamborough i baw się na oryginalnym festiwalu ognia! W Sylwestra w miejscowości Flamborough niedaleko Hull odbędzie się Flamborough Fire Festival – wyjątkowy festiwal upamiętniający Wikingów zamieszkujących niegdyś tamte okolice.

W tym roku na festiwalu zaprezentowany zostanie statek Wikingów, który zostanie podpalony 2000 płonących pochodni. Dodatkowymi atrakcjami będą Flamborough Fireballs, procesja z pochodniami oraz niezwykła parada Viking Costume Parade, a także spektakularny pokaz fajerwerków o północy na powitanie Nowego Roku! Organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że tegoroczna edycja Flamborough Fire Festival będzie największym festiwalem ognia, jaki kiedykolwiek miał miejsce w Wielkiej Brytanii!

Zabawa będzie trwać od godziny 22:30 do 00:30.

Na Flamborough Fire Festival będą mile widziane osoby w każdym wieku – dzieci, całe rodziny rodziny oraz grupy przyjaciół. W tym roku organizatorzy festiwalu zachęcają wszystkich do przyjścia w pełnych strojach Wikingów – osoby dorosłe, które się przebiorą, a także wszystkie dzieci poniżej 12 roku życia mogą liczyć na darmowe wejście i udział w zabawie. Wszyscy inni uczestnicy wydarzenia zostaną poproszeni o przekazanie sugerowanej drobnej darowizny przy bramie. Datki zostaną przekazane na cel charytatywny – Flamborough Fire Festival zbiera fundusze na rzecz lokalnych społeczności i organizacji charytatywnych.

Więcej informacji na temat festiwalu jest dostępnych na stronie internetowej organizatorów oraz pod adresem e-mail:info@flamboroughfirefestival.org.

ilość wszystkich wyświetleń: 392, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń