Świętuj Międzynarodowy Dzień Kobiet z Sofar Sounds Hull

Arkadiusz Lorenc | 23.02.2018 | Koncerty


Międzynarodowy Dzień Kobiet to nie tylko tradycja, ale przede wszystkim święto celebrujące społeczne, ekonomiczne, kulturalne oraz polityczne osiągnięcia kobiet. W tym roku w Hull będzie okazja do świętowania go z Sofar Sounds – międzynarodową grupą zrzeszającą artystów oraz pasjonatów muzyki.

Z tej okazji członkowie stowarzyszenia zorganizują wyjątkowe spotkanie, na którym główną rolę odegrają właśnie kobiety. Program wydarzenia przewiduje wyłącznie żeńską obsadę, która zagra kameralny koncert dla publiczności złożonej z 50 osób. Jeśli lubisz niespodzianki oraz spędzanie czasu w niestandardowy sposób, ten koncert jest właśnie dla ciebie!

Grupa Sofar Sounds znana jest z wydawania wyjątkowych przyjęć w niecodziennych, klimatycznych miejscach w ponad 340 miastach na całym świecie. W spotkaniach można wziąć udział tylko pod warunkiem posiadania specjalnego zaproszenia. Na stronie internetowej wydarzenia można zgłosić chęć nabycia biletu – system zostanie zamknięty 5 dni przed koncertem. Następnie odbywa się losowanie, według którego przyznawane są bilety – jeśli wygrasz, możesz zabrać ze sobą aż do 5 znajomych. Zdobycie zaproszenia jest prawdziwą loterią i zależy tylko od twojego szczęścia! Dzień przed planowaną datą koncertu na stronie wydarzenia oraz w wiadomości email zostanie podany dokładny adres spotkania.

Na miejscu koncertu nie będzie można nabyć jedzenia, dlatego gości zachęca się do przyniesienia własnych przekąsek oraz napojów – w ten sposób każdy poczuje się tam jak u siebie. Pamiętaj jednak, żeby nie przeszkadzać innym i pozwolić im wysłuchać w skupieniu wspaniałego występu artystycznego, który jest przewidziany na ten dzień.

Koncert odbędzie się w miejscu, które zostało przystosowane do poruszania się osób z niepełnosprawnością ruchową.

Bilety można wylosować na stronie wydarzenia. Koszt wynosi £10 za osobę – w przypadku większej liczby gości konieczna będzie dopłata. Wstęp tylko dla osób powyżej 16 roku życia.

Goście proszeni są o przybycie na miejsce do godziny 20:00.

ilość wszystkich wyświetleń: 411, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń