Świąteczne zakupy na Humber Bridge Farmers Market & Craft

Arkadiusz Lorenc | 06.11.2019 | Festiwale


Wyjątkowy targ rolniczy Humber Bridge Farmers Market & Craft Fair pojawi się w Hessle w niedzielę 22 grudnia, czyli tuż przed świętami Bożego Narodzenia.

Humber Bridge Farmers Market & Craft to bogaty kiermasz rękodzieła, który odbywa się co miesiąc w Humber Bridge. Po raz pierwszy został zorganizowany w maju 2008 roku i od tego czasu przyciąga coraz więcej osób – zarówno sprzedawców, rzemieślników jak i klientów. Szacuje się, że każdego miesiąca bierze w nim udział aż do 5000 gości z Hull i okolic, i ta liczba wciąż rośnie.

Każdorazowo na targu pojawia się aż 90 stoisk, na których można kupić różnorodne lokalne towary i wyroby. Podczas targu swoje najlepsze ekologiczne produkty wystawiają lokalni rolnicy, u których można kupić wysokiej jakości jedzenie i picie – świeże warzywa, owoce, nabiał czy mięso, a rzemieślnicy z okolic sprzedają swoje wyroby – rękodzieło i sztukę.

Targ w Humber Bridge to idealna okazja dla miłośników gotowania i zdrowego stylu życia na zrobienie zakupów i spróbowanie lokalnych wyrobów.

Tuż przed świętami na targu będzie można kupić wszystko, co potrzebne, żeby stworzyć świąteczną atmosferę w swoim domu, a w tym wspaniałe ozdoby, kartki i oryginalne upominki.

Udział w targu jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 620, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń