Świąteczne przedstawienia dla dzieci w teatrach w Hull

Marta Jabłońska | 02.12.2015 | Zabawy


W tym roku jako swoje przedstawienie świąteczne teatry w Hull wystawią „Śpiącą Królewnę” i „Królewnę Śnieżkę i Siedmiu Krasnoludków”. Znakomita obsada, przezabawne scenariusze i cudowne scenografie sprawią, że oba spektakle spodobają się osobom w każdym wieku.

Teatr Hull Truck Theatre zaprasza na spektakl pt. „Śpiąca Królewna”. Będzie on wystawiany codziennie od piątku, 4 grudnia br. do soboty, 9 stycznia 2016 roku. Dlaczego król nie zaprosił wszystkich na przyjęcie? Co zrobiły dobre wróżki? Czy królowi uda się zniszczyć wszystkie kołowrotki w królestwie? Jak długo Królewna będzie spać i czy królewiczowi uda się przedostać do pałacu przez gąszcz cierni? Kto zna opowieść o Śpiącej Królewnie, zdoła sam odpowiedzieć na te pytania. Jednakże warto przyjść na spektakl, by zobaczyć dobre wróżki w akcji – bo to one wiedzą najlepiej, jak wybrnąć z każdej sytuacji, nie tracąc przy tym okazji do świetnej zabawy. Więcej szczegółów na stronie internetowej teatru: http://www.hulltruck.co.uk/.

„Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków” to pantomima, którą będzie można obejrzeć w teatrze Hull New Theatre. Główne role zagrają Tommy Cannon i Bobby Ball, świetni aktorzy komediowi znani z występów na kanale ITV. W tej produkcji znajdzie się coś fascynującego dla każdego widza: świetne numery musicalowe, zabawne wydarzenia, piękna sceneria oraz kostiumy. Spektakl będzie grany od 8 grudnia br. do 3 stycznia 2016 r. Bilety w cenie od £17,50 można kupić w kasach teatru lub na stronie: http://www.hullcc.gov.uk/hullnewtheatre.

 

ilość wszystkich wyświetleń: 1831, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń