Świąteczne komediowe show dla całej rodziny

Arkadiusz Lorenc | 30.03.2018


Święta Wielkanocne w Hull możesz spędzić na wesoło! W Lany Poniedziałek w klubie Comedy Lounge zostanie zorganizowane komediowe show specjalnie z tej okazji.

Na występ zaproszeni są wszyscy, którzy w świąteczny poniedziałek mają ochotę na przełamanie nudy i odrobinę dobrej zabawy w świetnej atmosferze. Występ będzie idealną rozrywką dla całej rodziny – organizatorzy nie przewidzieli ograniczeń wiekowych, a treści będą dostosowane zarówno dla najmłodszych, jak i dla nieco starszej widowni.

Mistrzem ceremonii będzie Paul Kitchen, który poprowadzi spotkanie i zadba o swobodny nastrój w trakcie i pomiędzy występami. Organizatorzy show zadbali o odpowiedni dobór obsady, która zaczaruje i rozśmieszy widzów. Jako pierwszy na scenie pojawi się El Baldinho – ekscentryczny performer, który potrafi rozbawić widownię do łez. Po nim wystąpi Phil Reid, który w żadnym stopniu nie ustępuje talentem swojemu poprzednikowi.

Koszt udziału w spotkaniu to £2 za osobę. Bilety można zarezerwować online za pośrednictwem strony internetowej Hull Box Office.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 862, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń