Świąteczna iluminacja Hull – Christmas Lights Switch On

Arkadiusz Lorenc | 04.11.2018


Ceremonia oficjalnego włączenia świątecznej iluminacji Hull odbędzie się już w czwartek 15 listopada. Centrum miasta zostanie rozświetlone białymi lampkami, które będą rozwieszone na latarniach ulicznych i drzewach, a na plac Queen Victoria Square powróci wysoka na 50 stóp choinka. Z tej okazji władze miasta przygotowały program ceremonii, która będzie obfitowała w liczne atrakcje dla mieszkańców Hull.

O godz. 17:00 pojawi się muzyka, a od godz. 17:30 do 18:45 będzie można słuchać występów artystów, którzy zagrają koncert na balkonie City Hall. Po skończeniu części artystycznej zostaną włączone światła i całe centrum miasta rozbłyśnie świątecznym blaskiem. Punktem kulminacyjnym będzie krótki pokaz fajerwerków, który będzie możliwy dzięki środkom przekazanym na ten cel przez Princes Quay.

Organizatorzy przewidzieli dodatkowe rozrywki, takie jak lodowe rzeźby, które pojawią się na ulicach oraz mini jarmark bożonarodzeniowy.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie darmowy.

Ceremonia włączenia świątecznej iluminacji Hull to wieloletnia tradycja miasta. Na ten wieczór czeka wielu mieszkańców Hull, dla których w tym dniu symbolicznie rozpoczyna się okres przedświąteczny. Christmas Lights Switch On to świetna rozrywka zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia oraz na stronie na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 1096, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń