Starfestiwal 2018 – koncert polskich gwiazd w Peterborough

Arkadiusz Lorenc | 03.11.2018 | Koncerty


Organizatorem wydarzenia jest Radio Star – Twoje Radio Na Wyspach, które przygotowało wyjątkowy koncert z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Będzie to największe polskie wydarzenie muzyczne w historii regionu.

W niedzielę 18 listopada w Peterborough zagrają prawdziwe ikony polskiej estrady – Krzysztof Cugowski, Anna Wyszkoni i Kamil Bednarek. Koncert rozpocznie się o godz. 16:00 i będzie trwał aż 6 godzin – koniec przewidziano na godz. 20:00. Drzwi teatru zostaną otwarte dla gości już o godz. 14:30.

Na Starfestiwal 2018 Polacy będą mieli możliwość posłuchać na żywo trójki utalentowanych artystów pochodzących z naszej wspólnej Ojczyzny. Jako pierwszy na scenie pojawi się Kamil Bednarek – chodzący wulkan energii, który w trakcie trwającego 1,5 godziny występu podzieli się z publicznością mnóstwem pozytywnej energii. Następnie publiczność będzie mogła posłuchać Anny Wyszkoni – jednej z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych osobowości polskiej sceny muzycznej, która wystąpi ze swoimi największymi hitami ostatnich lat. Absolutną gwiazdą wieczoru będzie Krzysztof Cugowski, który wykona największe przeboje wszechczasów ze swojej ponad 40-letniej działalności artystycznej.

Bilety na koncert można zakupić za pośrednictwem strony internetowej (TUTAJ). Ich koszt to £35 za osobę za miejsce na płycie i £45 za osobę za miejsce na balkonie.

Bilety można nabyć także w restauracji Izabella Restaurant and Coctail Bar, 272-277 Beverly Road, HU5 2TH, Hull.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej Sarfestiwal 2018.

ilość wszystkich wyświetleń: 239, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń