Sprawdź, co naprawdę wiesz o dinozaurach

Arkadiusz Lorenc | 19.05.2018 | Dla Dzieci


Show sceniczne „So You Think You Know About Dinosaurs” w wykonaniu miłośnika dinozaurów, dr Bena Garroda, to prawdziwy hit repertuaru Hull Truck Theatre. Nie jest to jednak zwykłe przedstawienie – podczas tego spotkania publiczność i prowadzący będą się komunikować, a widzowie – szczególnie ci najmłodsi – będą główną częścią całego show.

23 czerwca będzie niepowtarzalną okazją na spotkanie oko w oko z dinozaurami i skonfrontowaniem stanu swojej wiedzy na ich temat. Dr Ben Garrod to specjalista, który postara się w sposób jak najbardziej przystępny przekazać maksimum informacji na temat prehistorycznego świata. Przedstawi ekscytujące historie o dinozaurach, ciekawe fakty oraz postara się przybliżyć, jak naprawdę wyglądała Ziemia pod ich panowaniem.

Show jest skierowane głównie do dzieci, ale również dorośli będą mieli okazję wykazać się swoją wiedzą. Prowadzący będzie zadawał pytania rodzicom i dzieciom, którzy być może szybko przekonają się, że w temacie dinozaurów ich pociechy nie mają sobie równych. Dr Ben zadba o odpowiednią atmosferę i będzie nakłaniał do jak największego zaangażowania się w show, które może okazać się świetną rozrywką dla całej rodziny. Przewidziane są pokazy interaktywne, quizy oraz dyskusje, a wszystko to będzie przeplatane z projekcją fragmentów materiału filmowego BBC „Planet Dinosaur”.

Organizatorzy kierują show „So You Think You Know About Dinosaurs” do wszystkich osób, które ukończyły 5 rok życia.

Bilety kosztują £12.50 za osobę i można je zakupić online na stronie internetowej Hull Truck Theatre.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod adresem email: boxoffice@hulltruck.co.uk oraz pod numerem telefonu: 01482 323638.

ilość wszystkich wyświetleń: 425, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń