Spotkanie z zawodnikami Hull City Tigers

Arkadiusz Lorenc | 04.01.2018 | Sportowe


Hull City Official Supporters Club organizuje w styczniu wydarzenie z cyklu ‘Meet The Players Night’, czyli spotkanie z zawodnikami drużyny Hull City Tigers. Wydarzenie zawsze cieszy się dużą popularnością wśród osób w każdym wieku, które są zainteresowane sportem. Każde spotkanie daje niepowtarzalną okazję dla fanów do porozmawiania z gwiazdami piłki nożnej z Hull oraz do zdobycia autografów swoich ulubionych sportowców.

Członkostwo w Hull City Official Supporters Club nie jest konieczne, aby wziąć udział w wydarzeniu – każda zainteresowana osoba może być uczestnikiem.

W panelu dyskusyjnym głos zabierze aż czterech członków pierwszego składu Hull City Tigers. Dokładna lista zawodników, którzy zabiorą głos w dyskusji, zostanie ogłoszona na tydzień przed spotkaniem na stronie internetowej Hull City Official Supporters Club oraz na profilu klubu na Facebooku.

‘Meet The Players Night’ daje fanom możliwość zapytania piłkarzy o nurtujące ich kwestie, zrobienia sobie zdjęć z członkami drużyny oraz do zdobycia ich autografów. W tym celu warto zabrać ze sobą koszulkę klubu lub piłkę, na której będą mogli podpisać się zawodnicy.

Najbliższe spotkanie poprowadzi prezenter Darren Lethem, który zadba o dobrą atmosferę podczas wieczoru.

Udział w wydarzeniu jest darmowy dla członków Hull City Official Supporters Club, dla pozostałych osób koszt wynosi £3.  Podczas wejścia będą sprawdzane legitymacje. W razie potrzeby będzie można odnowić członkowstwo lub wstąpić do klubu w dniu wydarzenia na miejscu spotkania.

Uczestnicy proszeni są o dotarcie na miejsce 15 minut przed ustalonym czasem, w celu znalezienia odpowiedniego miejsca dla każdej osoby przed rozpoczęciem wydarzenia.

ilość wszystkich wyświetleń: 1825, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń