Spotkanie z Królikiem Wielkanocnym, poszukiwanie jajek i wiele innych rodzinnych atrakcji w Hull i okolicy

Marta Jabłońska | 16.03.2016 | Festiwale


Zapraszamy na kolejne wielkanocne atrakcje, skierowane zarówno do dorosłych, jak i do dzieci.

Wielkanoc w Sewerby Hall (Church Lane, Sewerby, Bridlington, YO15 1EA). Dwa tygodnie świetnej zabawy na świeżym powietrzu i mnóstwo atrakcji:

  • Wielkanocny szlak – 25.03 – 11.04 –  spacer dookoła dworku połączony z rozwiązaniem tajemniczej zagadki, za co młodzi zwycięzcy otrzymają świąteczne słodkości. Spacer będzie odbywał się w godzinach od 10:00 do 16:00. Wstęp na zabawę w cenie biletu (cennik).
  • Projektowanie kapeluszy wielkanocnych – 26.03 – dobra okazja dla tych, którzy chcą się dowiedzieć, jak mieszkańcy Anglii spędzali Wielkanoc sto lat temu, czyli w epoce edwardiańskiej. Każdy gość będzie mógł wykonać kapelusz wielkanocny według własnego projektu. Wszystkie potrzebne materiały będą zapewnione na miejscu. Warsztaty odbywać się będą między 11:30 a 15:00 w Servant’s Hall. Wstęp na warsztaty w cenie biletu (cennik).
  • Spotkanie z Królikiem Wielkanocnym – 26.03 – Ulubieniec dzieci zaprezentuje swoje szczególne umiejętności, zapewniając przy tym szaloną zabawę. Królika można spotkać od 11:00 do 15:00 przed budynkiem głównym. Wstęp na zabawę w cenie biletu (cennik).

Wielkanoc w Burton Agnes Hall (Driffield, East Yorkshire, YO25 4NB). Lista świątecznych atrakcji w tym przepięknym dworku jest następująca:

  • Wielkanocny szlak – 25.03 – 10.04 –  wszystkie dzieci są zaproszone do wzięcia udziału w spacerze po wspaniałych włościach przynależących do dworku i rozwiązywania ukrytych w kryjówkach zagadek. Każdy zwycięzca zostanie nagrodzony słodkościami. Spacer będzie odbywał się w godzinach od 11:00 do 17:00. Wstęp na zabawę w cenie biletu (cennik)
  • Poszukiwanie jajek wielkanocnych – 27 i 28.03 – tysiące czekoladowych jajek ukrytych na rozległych terenach dworku czeka na znalezienie i zebranie przez żądne przygód dzieci. Poszukiwania jajek odbywać się będą w godzinach od 11:00 do 17:00. Wstęp na warsztaty w cenie biletu (cennik).

Kinderland Hull (Unit 5, Banner Court, Priory Park, Hull, HU4 7DY) – Wielkanocna Zabawa – 27.03 – propozycja dla tych, którzy chcą się pobawić nie wyjeżdżając z miasta, a na dodatek chcą wesprzeć fundację zbierającą pieniądze na operację chorych bliźniąt z Hull. Uzyskane w tym dniu pieniądze zostaną w całości przeznaczone na ten szczytny cel.

W programie zabawy przewidziano: loterię, paradę z wielkanocnymi kapeluszami, spotkanie z Minionkami, Świnką Peppą, Anną i Elsą, Spidermanem, no i oczywiście z Królikiem Wielkanocnym!

Zabawa odbędzie się w godzinach od 09:30 do 16:30, mile widziane stroje wielkanocne. Cennik tutaj.

ilość wszystkich wyświetleń: 1789, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń