Spotkania w ramach festiwalu jedzenia ulicznego Hull Street Food Nights

Arkadiusz Lorenc | 28.04.2018 | Festiwale


Kolejne spotkania z cyklu Hull Street Food Nights będą organizowane w Hull na początku każdego miesiąca. Podczas letnich wieczorów wszyscy mogą korzystać z uroków ciepłej pogody i spotykać się w centrum miasta, żeby wspólnie jeść wyjątkowe potrawy na świeżym powietrzu i dzielić się dobrym nastrojem.

Daty nadchodzących spotkań:

CZWARTEK, 3 MAJA 2018

CZWARTEK, 7 CZERWCA 2018

CZWARTEK, 12 LIPCA 2018

Organizatorzy jak zawsze zadbają o wyjątkową atmosferę i wysoką jakość produktów sprzedawanych podczas spotkań. Uczestnicy będą mieli okazję spróbować niecodziennych dań inspirowanych kuchnią z całego świata. Odwiedź Zebedee’s Yard i przekonaj się, że jedzenie na ulicach miasta może być świetną okazją do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w miłej, swojskiej atmosferze.

W festiwalu weźmie udział ponad 30 miejscowych specjalistów w dziedzinie gastronomii, którzy będą wystawiali swoje dania na zewnętrznych stoiskach. Każdy znajdzie coś dla siebie – dostępna będzie szeroka gama potraw, a wszystkie będą zrobione z lokalnych produktów wysokiej jakości. Poza jedzeniem będzie oferowany także duży wybór różnorodnych napojów.

Dobrą zabawę zapewni występ DJ’a oraz wiele przygotowanych specjalnie na tę okazję rozrywek. Będą dostosowane do osób w różnym wieku i każdy będzie mógł wziąć w nich udział.

Zobacz na własne oczy, jak centrum miasta ożywa wieczorami za sprawą pysznych potraw, pięknych widoków i klimatycznej muzyki.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na temat festiwalu będzie dostępnych pod adresem email: catherine@hullbid.co.uk oraz na stronie organizatorów na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 1914, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń