Sportowe półkolonie w Hull z Kids Takeover Holiday Camp 2020

Arkadiusz Lorenc | 26.01.2020 | Sportowe, Dla Dzieci


Kids Takeover to grupa zrzeszająca wykwalifikowanych nauczycieli WF i trenerów sportowych specjalizujących się w pracy z dziećmi i młodzieżą, którzy organizują liczne wydarzenia i prowadzą zajęcia ruchowe w Hull i okolicach. W lutym tego roku w dniach 17.02 – 21.02 w Beverley Grammar School odbędą się zimowe półkolonie dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, które umożliwią im spędzenie czasu wolnego na sportowo.

W te ferie dla każdego znajdzie się coś dobrego – grupa Kids Takeover organizuje szereg różnych zajęć ruchowych, od piłki nożnej, koszykówki, hokeja i rugby po taniec uliczny, lekkoatletykę, krykieta, cheerleading oraz wiele, wiele innych angażujących ćwiczeń. Na każdy dzień przewidziano inne aktywności – ich rozkład z podziałem na dni i godziny można znaleźć TUTAJ.

Obóz ma za zadanie zachęcić dzieci do aktywnego spędzania czasu, dlatego każde dziecko będzie mile widziane, bez względu na umiejętności i sprawność – najważniejsze są dobra zabawa, przyjemna atmosfera i sportowy duch. Wszelki potrzebny sprzęt sportowy będzie dostępny na miejscu. Dzieci powinny zabrać ze sobą odpowiednie obuwie i odzież dostosowaną do pogody oraz napoje i przekąski.

Półkolonie działają każdego dnia w godzinach 9:30 – 16:30 i kosztują £16 za dziecko za dzień. Istnieje również możliwość zostawienia dziecka pod opieką trenerów na dłuższy czas, od godz. 8:00 do 17:30, za dodatkową opłatą £8 za dzień (jako płatność akceptowane będą również vouchery childcare).

W tym roku półkolonie będą się odbywać w trzech lokalizacjach:

  • Beverley Grammar School, Queensgate, Beverley, East Riding, HU17 8NF (rezerwacja TUTAJ)
  • Collegiate College, Tranby Croft, Anlaby, Hull, East Yorkshire, HU10 7EH (rezerwacja TUTAJ)
  • St, Marys’s College, Cranbrook Avenue, Hull, East Yorkshire, HU6 7TN (rezerwacja TUTAJ)

Rezerwacji można dokonać online po rejestracji na stronie internetowej Kids Takeover.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych pod adresem e-mail: ellie@firststep-sports.co.uk oraz pod numerem telefonu: 0330 088 7022.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń