Spektakl MY PRZECIWKO, MY POMIMO / US AGAINST WHATEVER teatru MIDDLE CHILD

Małgorzata Miszczuk | 28.02.2019 | Koncerty


Angielsko-polska opowieść o życiu w Hull. Po raz pierwszy angielski teatr opowiada o emigrantach z Polski. Elektryzujący spektakl muzyczny z dodatkiem znanych pop-rockowych brzmień, o sprawach i miejscach, które są dla nas ważne.

Nie chcemy rozmawiać o rządzie w Londynie, czy politykach w Brukseli. Chcemy opowiedzieć historię o nas. Tu i teraz. Ponieważ to my, zwykli ludzie liczymy się najbardziej.

Anna postanawia wyrwać się z rodzinnej miejscowości na Mazurach i wyjechać za granicę w poszukiwaniu własnego sposobu na życie. Steph tęskni za swoim tatą i choć rzeczy wokół zmieniają się, trudno jest jej pogodzić się z faktem, że czas nie stoi w miejscu. Obydwie mają nadzieję na zmianę, ale odkrywają, że miasto na północnym wschodzie Anglii, w którym mieszkają, jest inne, niż sądziły wcześniej.

Z pełnych zieleni Mazur nad brzegi brunatnej rzeki Humber. Od oszałamiającego awansu Hull City do Premiere League, przez zdobycie przez Hull tytułu Brytyjskie Miasto Kultury, aż po brexit. Od marzeń i nadziei na zmianę, po konfrontację z rzeczywistością, od euforii po rozczarowanie, aż do momentu, w którym nic już nie będzie takie samo.

US AGAINST WHATEVER/ MY PRZECIWKO, MY POMIMO to spektakl z zaskakującą domieszką melodii, które przywołują wspomnienia i które kochamy. A do tego, specjalnie dla tych z Was, którzy uwielbiają śpiewać — doskonała okazja, by stanąć na scenie podczas karaoke!

Po sukcesie „All We Ever Wanted Was Everything”, Teatr Middle Child powraca z nowym przedstawieniem, które uwodzi muzyką, oszałamia oprawą i prowokuje do refleksji.

Więcej informacji o Teatrze Middle Child www.middlechildtheatre.co.uk

Projekt zrealizowany przez Teatr Middle Child przy wsparciu National Theatre w Londynie, British Council oraz Polskiego Instytutu Kultury w Londynie we współpracy z teatrem Hull Truck oraz Liverpool Everyman & Playhouse.

KIEDY: 27 marca – 3 kwietnia
GDZIE: Hull Truck Theatre, 50 Ferensway, Hull HU2 8LB
BILETY: 10-18 £ dostępne w kasie teatru Hull Truck oraz na www.hulltruck.co.uk

OFERTA SPECJALNA: bilety na spektakl w środę 27 marca godz. 19:30 dostępne są za dowolną cenę. Zapłać tyle, ile możesz. Cenę podaj przy zakupie, zgodnie z własnym uznaniem.

Spektakl będzie również wystawiony w Liverpoolu:
KIEDY: 20-23 marca
GDZIE: Liverpool Everyman & Playhouse, 5-11 Hope Street, Liverpool L1 9BH
BILETY: 10-25 £ dostępne w kasach teatru Liverpool Everyman & Playhouse oraz na www.everymanplayhouse.com

Wiek: od 14 lat.
Przedstawienie w języku angielskim z fragmentami w języku polskim. Zawiera słowa niecenzuralne, porusza tematykę śmierci, żałoby oraz rasizmu.

ilość wszystkich wyświetleń: 273, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń