Spektakl Kopciuszek w wykonaniu Northern Ballet

Arkadiusz Lorenc | 08.10.2019 | Dla Dzieci


Obejrzyj najnowszy spektakl w wykonaniu grupy Northern Ballet i zatop się we wspaniałym bajkowym świecie Kopciuszka. Już tej jesieni na deskach teatru Hull New Theatre utalentowani tancerze wystawią balet będący adaptacją jednej z najpopularniejszych bajek, który oczaruje widzów i przeniesie ich wprost do zimowej krainy.

Opowieść o Kopciuszku zna niemal każdy, jednak oryginalna adaptacja Northern Ballet sprawi, że na nowo zakochasz się w tej starej bajce! Widzowie z zapartym tchem będą mogli obserwować los biednej sieroty, której życie odmieni spotkanie czarującego księcia. Czy jednak uda im się żyć długo i szczęśliwie?

Nowa adaptacja sceniczna jednej z najpiękniejszych bajek będzie również idealną okazją do wprowadzenia dzieci w magiczny świat teatru i tańca, który urzeknie je feerią barw i bajkowymi kostiumami.

Spektakl będzie można oglądać od wtorku 15 października do soboty 19 października, w godzinach 19:30 – 22:30.

Bilety na przedstawienie można zarezerwować za pośrednictwem strony internetowej Hull Theatres. Ceny biletów zaczynają się od £9 za osobę.

Zarezerwuj bilet i nie przegap okazji na zabawę na balu z Kopciuszkiem i jej czarującym księciem!

Więcej informacji na temat spektaklu jest dostępnych na stronie internetowej wydarzenia oraz pod numerem telefonu: 01482 300 306.

ilość wszystkich wyświetleń: 180, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń