Spektakl BRZYDKIE KACZĄTKO w wykonaniu Northern Ballet

Arkadiusz Lorenc | 26.04.2018 | Dla Dzieci


Po raz pierwszy od 2013 roku mieszkańcy Hull i okolic będą mieli okazję obejrzeć niezwykle popularny balet dla dzieci BRZYDKIE KACZĄTKO w wykonaniu Northern Ballet. Nie przegap powrotu spektaklu, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród publiczności i zebrał wiele dobrych recenzji.

Brzydkie kaczątko to stara baśń Hansa Christiana Andersena, która jest powszechnie dobrze znana. Grupa teatralna postanowiła opowiedzieć ją na nowo, dając tym samym okazję najmłodszym widzom do cieszenia się po raz pierwszy wyjątkowym baletem i muzyką na żywo.

Brzydkie kaczątko jest smutne i samotne, ignorowane przez inne małe kaczki, które je wyśmiewają i uważają, że nie jest wystarczająco ładne, żeby móc wpasować się w ich grupę. Kaczątko stara się zaprzyjaźnić z żabami, kotami, a nawet lisem, ale jego starania są odrzucone, a ono zdaje sobie sprawę, że nie jest takie, jak żadne inne zwierzę. Zobacz, jak artyści Northern Ballet przedstawili przemianę kaczątka, pokonanie jego problemów i powolny proces uświadamiania sobie, że od samego początku było piękne i wyjątkowe.

Spektakl BRZYDKIE KACZĄTKO to idealne przedstawienie dla dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z teatrem. Jest wciągające, pełne dobrej muzyki i fantastycznych występów utalentowanych tancerzy. Dobra zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

W tym roku sztuka będzie wystawiana przez dwa dni w dwóch różnych miejscach w okolicy Hull – w poniedziałek 14 maja w Hull New Theatre (o godzinach: 14:00 i 16:00) oraz we wtorek 15 maja w Bridlington Spa (o godzinach: 12:00, 14:00 i 17:00).

Czas trwania spektaklu to około 40 minut.

Ceny biletów to £5 dla dzieci i £6 dla osób dorosłych. Bilety można zakupić na stronie internetowej teatru oraz na stronie Bridlington Spa.

Więcej informacji na temat przedstawienia można uzyskać pod numerami telefonu: 01482 300 306 oraz 01262 678258.

ilość wszystkich wyświetleń: 824, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń