Spacer z duchami po Hedon

Arkadiusz Lorenc | 25.02.2018


15 marca odbędzie się historyczny spacer po okolicy Hedon. Spotkanie będzie wypełnione opowieściami o duchach i strasznymi historiami. Organizatorem spaceru jest Hedon Histry Walks – grupa, która zajmuje się promocją miasta Hedon poprzez naukę historii na świeżym powietrzu i w ciekawym otoczeniu.

Uczestnicy spaceru poznają mroczną stronę miasta i usłyszą opowieści na temat niewyjaśnionych zagadek z dawnych lat, mrożących krew w żyłach morderstw i tajemnic z nimi związanych. Każde, nawet niepozorne miejsce jest związane z historią, która tylko czeka na opowiedzenie.

Wszyscy chętni są zaproszeni do wzięcia udziału w spacerze w czwartek 15 marca. Wycieczka wyrusza w drogę z pubu The Station o godzinie 19:30, jednak warto przyjść wcześniej i zjeść coś lub napić się.

Koszt biletów wynosi £4 – £2 za osobę. Udział w wydarzeniu tylko dla osób, które ukończyły 12 rok życia. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Po prostu przyjdź i dowiedz się, jakie tajemnice skrywa miasto Hedon.

Więcej informacji na temat spaceru można uzyskać pod numerem telefonu: 07763994060, pod adresem email: hedonhistorywalks@gmail.com lub na stronie wydarzenia na Facebooku.

ilość wszystkich wyświetleń: 456, dzisiaj: 1

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń