Sezon świąteczny w oceanarium The Deep

Arkadiusz Lorenc | 20.11.2018 | Dla Dzieci


Oceanarium The Deep przygotowało wyjątkową ofertę dla całej rodziny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Zabierz swoich bliskich do The Deep i spędźcie razem cały dzień pełen przygód!

Goście będą mogli podążać specjalnym świątecznym szlakiem przygotowanym przez oceanarium i stworzyć swoją własną zimową krainę – wystarczy odnaleźć wskazówki, które będą rozsiane po całym obiekcie. W oceanarium znajduje się obecnie ponad 5000 zwierząt, których obejrzenie może zająć cały dzień.

W Lerning Centre w każdy weekend grudnia i każdego dnia od 26 grudnia do 6 stycznia za £2 odwiedzający będą mieli możliwość zrobienia spersonalizowanego kalendarza z wykorzystaniem techniki malowania piaskiem – idealnego prezentu pod choinkę dla bliskich.

Działająca przy oceanarium kawiarnia Castaways Cafe będzie oferowała pełen szereg pysznych świątecznych przekąsek, słodyczy i ciepłych napojów, przy których będzie można zakończyć zwiedzanie obiektu. Dodatkowo, w dniach 1-23 grudnia każdy z gości dostanie w gratisie gorący napój i mince pie, czyli tradycyjną świąteczną babeczkę z bakaliowym nadzieniem.

The Deep będzie zamknięte w Wigilię i Pierwszy Dzień Świąt.

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej The Deep.

ilość wszystkich wyświetleń: 1035, dzisiaj: 2

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń