Sentimental Journey – muzyczna podróż do przeszłości

Arkadiusz Lorenc | 12.05.2019 | Koncerty


Hull City Hall zaprasza na wyjątkowe show sceniczne Sentimental Journey w wykonaniu Neil Sands Productions – niezwykłą muzyczną podróż w czasie. Sentimental Journey to największe do tej pory przedsięwzięcie tego typu w wykonaniu grupy, dlatego tym razem na scenie pojawi się jeszcze więcej artystów w jeszcze bardziej olśniewających kostiumach! Tego jeszcze nie było – wydarzenie zostało opracowane w 2019 roku i po raz pierwszy zawita do teatrów tej wiosny!

Gospodarzem będzie niezastąpiony Neil Sands, który ma ponad 25 lat doświadczenia w zapewnianiu rozrywki na najwyższym poziomie zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w całej Europie i na koncie takie produkcje, jak Nashville Nights & Dixie Days, Remember When czy Back To The 50’s-90’s.

Tego wieczoru muzycy wykonają największe hity muzyczne ze wspaniałych lat 40., niezapomnianych lat 50., swingujących lat 60. i szalonych lat 70. – w sumie będzie można usłyszeć aż ponad 60 utworów. Znane i uwielbiane przez wszystkich złote przeboje przywołają najlepsze wspomnienia i sprawią, że publiczność będzie śpiewać wraz z artystami! Utalentowani muzycy, piękna oprawa sceniczna i jedyna w swoim rodzaju pełna energii atmosfera zapewnią masę dobrej zabawy. To popołudnie, którego nigdy nie zapomnisz!

Występ w Hull City Hall będzie jednocześnie świętowaniem 75. rocznicy D-Day, czyli dnia zwycięstwa aliantów podczas II wojny światowej. Podczas finału artyści oddadzą hołd weteranom sił zbrojnych, którzy walczyli w obronie kraju.

Ceny biletów zaczynają się od £10 za osobę.

Bilety można zarezerwować na stronie internetowej Hull Theatres (TUTAJ).

Więcej informacji na temat wydarzenia jest dostępnych na stronie internetowej teatru oraz pod numerem telefonu: 01482 300 306.

ilość wszystkich wyświetleń: 158, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń