Sam’s Safari – spotkanie z egzotycznymi zwierzętami

Arkadiusz Lorenc | 17.07.2018 | Dla Dzieci


Sam’s Safaris to jedyna w swoim rodzaju organizacja, która zajmuje się edukacją dzieci w temacie egzotycznych zwierząt za pomocą warsztatów. Organizacja została założona w 2002 roku prze Helen Duke i od tego czasu działa na terenie Wielkiej Brytanii. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć na żywo rzadkie i wyjątkowe okazy zwierząt i owadów z całego świata i poznać ciekawostki z nimi związane.

Sam’s Safari ma wieloletnie doświadczenie w edukowaniu dzieci podczas przyjęć urodzinowych, wizyt w szkołach, interaktywnych wydarzeń oraz sesji terapeutycznych. Grupa wykwalifikowanych specjalistów z przyjemnością zachęca dzieci do interakcji ze zwierzętami i odpowiada na wszystkie pytania uczestników.

Podczas warsztatów można zobaczyć na żywo wiele wyjątkowych zwierząt, które znajdują się pod odpowiednią opieką specjalistów. Wiele z nich zostało uratowanych i wyleczonych przez członków Sam’s Safari, dzięki czemu teraz mogą wieść spokojne życie i pomagać w edukacji najmłodszych. Organizacja zawsze ma na uwadze przede wszystkim dobro zwierząt, dlatego udział poszczególnych egzemplarzy jest dopasowany do rodzaju wydarzenia i zależy od temperamentu zwierzęcia.

Pod opieką organizacji znajduje się kilka grup zwierząt – Futrzata Grupa (w tym skunks Pepe, jeż Milligan, pancernik Holiday), Łuskowata Grupa (w tym scynk Barry, gekony lamparcie Freckles i Polka Dot i pyton królewski Peter), Oślizgła Grupa (w tym salamandra Tony i rzekotka Terrance), Pierzasta Grupa (w tym olbrzymia kura Henrietta i sowa Spirit) oraz Pełzająca Grupa Mini Potworów (w tym karaluch z Madagaskaru Colin i ogromny afrykański ślimak lądowy Shelly). Wybrani przedstawiciele grup wezmą udział w warsztatach w Hull.

DATY I MIEJSCE PLANOWANYCH WARSZTATÓW:

PIĄTEK, 3 SIERPNIA – godz. 10:30 – 11:30 – Gipsyville, HULL

PIĄTEK, 3 SIERPNIA – godz. 15:00 – 16:00 – Greenwood Library, HULL

CZWARTEK, 9 SIERPNIA – godz. 10:30 – 11:30 – Fred Moore Library, HULL

CZWARTEK, 9 SIERPNIA – godz. 15:00 – 16:00 – Western, HULL

WTOREK, 14 SIERPNIA – godz. 10:30 – 11:30 – Freedom Centre Library, HULL

WTOREK, 14 SIERPNIA – godz. 15:00 – 16:00 – Ings Library, HULL

CZWARTEK, 16 SIERPNIA – godz. 10:30 – 11:30 – Bransholm Library, HULL

CZWARTEK, 16 SIERPNIA – godz. 15:00 – 16:00 – Avenues Library, HULL

Wszystkim dzieciom poniżej lat 8 musi towarzyszyć dorosły opiekun.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny.

Więcej informacji na ten temat jest dostępnych na oficjalnej stronie internetowej Sam’s Safari.

ilość wszystkich wyświetleń: 672, dzisiaj: 0

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Kategorie Wydarzeń

Archiwum Wydarzeń